Цоколь будівлі – найбільш вразливе місце в будинку, так як на нього впливають різні погодні умови, перепади температур, заморозки. Звичайні оздоблювальні матеріали вимагають періодичного ремонту і догляду.

Компанія Docke у співпраці з провідними німецькими дизайнерами в області малоповерхового будівництва виробляє міцні та довговічні цокольні панелі. Облицьовувати цокольним сайдингом можна як всю будівлю, так і окремі частини, як стильних архітектурних виділень. Це забезпечить унікальність Вашого будинку.

цокольний сайдинг doke

Такими панелями можна покрити будь-яку будівлю, від маленького будинку до великих промислових будівель. Добротний цегла (Berg), оброблений камінь (Burg), шаруватий дикий песчанник (Stein) – різні текстури і колірні рішення дають можливість використовувати їх на фасадах будь-яких архітектурних стилів, поєднувати між собою або з іншими матеріалами.

Цокольні панелі (фасадні) виготовлені з сучасних складових методом лиття на термопластовых автоматах і мають значно більший термін служби, ніж натуральні матеріали.

панелі деці

Фасадні панелі Docke: виготовляються з полімерів методом лиття під тиском, що забезпечує міцність і гарантує термін служби не менше 50 років; застосовуються для оформлення фасаду цілком, облицювання фундаменту, виділення архітектурних деталей; не вимагають догляду, фарбування, просочення; встановлюються за короткий час, для установки не потрібні спеціальні навички; натуральні текстури і широка колірна палітра надають можливості для творчості при створенні дизайну фасаду; чудово поєднуються з іншими видами продукції з асортименту Docke.

Цокольний сайдинг естетичний, ударостойчив, добре захищає від вологи, має функцію утеплювача. Задовольнить всі ваші дизайнерські запити.

Замовити цокольний сайдинг DOCKE!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!