Цоколь – це та частина будинку, яка піддається найбільш серйозним зовнішнім впливам. Адже, на відміну від інших конструкцій будівлі, цоколь не просто бере на себе атмосферні опади у вигляді дощу, снігу і граду. Опади мають властивість накопичуватися біля цоколя, і саме вздовж цоколя стікають в зливову каналізацію і струмені дощу, і зовнішні води.

Агресивні хімічні речовини, випадаючи на грунт поблизу фундаменту будівель , також загрожують обробці цоколя більшою мірою, ніж решта частини будівлі. По-цьому, до цокольному сайдингу пред’являються більш жорсткі вимоги в плані стійкості до будь-яких зовнішніх впливів , ніж до звичайного сайдинга для обробки стін.

альта-профіль

Якщо Ви хочете швидко і недорого оновити зовнішній вигляд свого будинку , то використовуйте цокольні панелі від компанії ” Альта – Профіль “. Це справжня знахідка для людей , які воліють якість за оптимальну вартість та не хочуть переплачувати.

Фасадні панелі найкраще підходять для обробки поверхонь з великою площею, але так само оригінально панелі будуть виглядати в якості обробки деяких елементів будинку та його цоколя. Все це є його надійним захистом від зовнішніх впливів. Є цікаві рішення для офісних будівель.

Мальовничий зовнішній вигляд фасадних панелей, їх мала вага і невеликі розміри дозволяють використовувати їх не тільки для облицювання стін самої будівлі, але і його окремих елементів ( прибудованих труб, веж, переходів, покрівельних ліхтарів, надстраиваемых поверхів ).

alta-profil

Так само, цокольний сайдинг, фасадні панелі використовуються при будівництві парканів, огорож та інших ділянок. Простота монтажу робить можливу установку на будь-який фасад незалежно від його конструктивного вирішення. Панелі монтуються якісно, просто і швидко : вони защипуються одна в іншу і закріплюються саморізами або цвяхами.

Кріплення, як правило, проводиться на дерев’яну або металеву обрешітку. Роботу по латах можна робити як влітку , так і взимку. Незалежно від Вашого вибору – у нас Ви придбаєте кращі фасадні панелі, які захистять і прикрасять фасад будівлі на багато років. Обробка дачі цокольним сайдингом прикрасить вигляд Вашого заміського будинку.

Замовити цоколь Альта-Профіль!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!