Сонцезахисна плівка рекомендована до використання як тонування стекол на зовнішніх вікнах житлових і адміністративних будинків, балконах, верандах, ветринах магазинів, внутрішніх скляних поверхнях. На вікнах приміщень, що потребують захисту від радіопрослуховування.

Всі сонцезахисні плівки відбивають від 95-99% ультрафіолетового випромінювання, завдяки чому плівки з такими властивостями можна використовувати для захисту від вигорання самих різних предметів інтер’єру – картини, меблі, килими, шпалери.

солнцезащитныепленкиСонцезахисні плівки, встановлені на внутрішню сторону скла або вікна, завдяки своїй термостійкості затримують руйнування скла або вікна при високій температурі і тим самим віддаляють момент теплового вибуху. У разі необхідності евакуації з палаючого приміщення, скло досить легко розбивається зсередини. Другий клас вогнестійкості дозволяє використовувати скло на більшості об’єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки. Існують плівки, які взагалі не пропускають ультрафіолетові промені. Але такі плівки застосовуються в основному в музеях і картинних галереях, щоб уберегти від вигорання цінні експонати.

Сучасна сонцезахисна плівка, зроблена за новітніми технологіями, покращує зовнішній вигляд будинку, роблячи його більш сучасним і індивідуальним, при цьому економлячи електроенергію, відбиваючи тепло, що йде в приміщення ззовні влітку, і прямує з приміщення назовні взимку.

Замовити сонцезахисну плівку!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!