Цікавим варіантом для оформлення вікон, як в квартирі, так і в офісі є рулонні штори День-Ніч. Такі рулонні штори поєднують в собі функціональність жалюзі і домашній затишок рулонних штор. Вони дозволяють м’яко регулювати ступінь освітленості, що швидко зробило їх дуже популярними. Також рулонні штори День-Ніч дуже прості у використанні.

Рулонні штори зебра (як часто називають рулонні штори типу День-Ніч) відрізняються від звичайних штор тим, що для них використовуються спеціальні тканини, які являють собою чергування прозорих і непрозорих смуг.

день-ніч

Дані тканини використовуються в два шари, і коли прозора смуга одного шару збігається з непрозорою смугою іншого шару – в приміщенні досягається більша затемнення, коли ж прозорі шари обох шарів збігаються – в приміщенні стає світліше.

Регулювання потоку світла, що проникає в приміщення, буде здійснюватися зрушенням одних смуг стосовно інших. І для цього потрібно буде просто потягнути за ланцюжок управління, в результаті смуги будуть поступово зрушуватися до того як буде досягнутий необхідний просвіт. Дані системи користуються такою популярністю, що найчастіше багато організації замовляють тканинні ролети оптом.

Компанія Технології теплозбереження пропонує широкий асортимент систем день-ніч:

DN-19
DN-19
Технічні характеристики:
 • Можливість тонко регулювати світловий потік в приміщення;
 • Кронштейни кріплення вставляються в кріпильну планку;
 • Тканина свободовисящая;
 • Розміри кронштейнів кріплення: 65*43 мм;
 • Кольори: білий, коричневий.

Універсальна свободновисящая відкрита система рулонних штор, призначена для установки на віконну стулку (раму).

Завдяки тому, що тканина в системі “День-Ніч 19” являють собою чергуються прозорі і непрозорі смужки, дана система дає можливість поєднати переваги горизонтальних жалюзі і рулонних штор. Саме таке незвичайне поєднання дозволяє гнучко регулювати світловий потік в приміщенні і при цьому не обмежує огляд з вікна.

В системі “День-Ніч-19” використовується універсальний самоблокуючих механізм, завдяки якому тканину можна зупиняти в будь-якому місці без блокування ланцюга.

Звичайні штори мають істотний недолік – об’ємність, що не тільки призводить до візуального отяжелению приміщення, але і скупчення пилу на тканини. До того ж сучасні уявлення про дизайн значно змінилися, а матеріали дозволяють створювати одночасно красивий і практичний інтер’єр.

Рулонні штори є відмінним рішенням в цьому випадку, а якщо купити системи день ніч, то можна самостійно регулювати інтенсивність освітлення кімнати за власним смаком. Застосовувана в них тканина володіє антистатичним властивостями, тобто не притягує пил. Її достатньо просто протерти, серйозна чистка не знадобиться.

Принцип дії системи день-ніч

Система день-ніч являє собою два тканинних полотна, на яких є прозорі горизонтальні смуги, рівновіддалені один від одного. При русі (відкриття або закриття) штори приймають два положення щодо знаходження цих ділянок на обох матеріалах. Коли прозорі смуги збігаються – кімната наповнюється світлом, а штора стає зовні схожою на декоративну решітку з широкими планками. Відповідно при зближенні ділянки щільної тканини з прозорою світлопропускна здатність значно знижується. Таким способом можна міняти освітлення по необхідності. Механізм дозволяє зупиняти рух штор на будь-якій висоті.

Розміри і монтаж системи DN-19

Для кріплення системи є спеціальна планка, в неї вставляється кронштейн діаметром 19 мм За допомогою вхідних в комплект кліпс здійснюється монтаж штор на раму вікна або стелю. Розмір полотна підбирається за заскленої поверхні.

Подібна конструкція не вважається вже чимось рідкісним. Системи день-ніч у Донецьку також доступні всім споживачам, оскільки їх вартість не велика, а асортимент моделей рулонних штор дозволяє вибрати максимально підходить під інтер’єр квартири.

Особливості системи рулонних штор DN-19:

 • Спеціальна будова системи, а також тканини типу “День-ніч” дають можливість тонко регулювати світловий потік в приміщення. Коли прозорі частини обох шарів тканини збігаються – в приміщення проникає більше світла, коли прозора частина одного шару збігається з непрозорою частиною іншого шару – штора стає непрозорою, і дає більший затемнення.
 • Кронштейни кріплення вставляються в кріпильну планку, яка з допомогою кліпс кріпиться на раму вікна, або стелю.
 • Тканина свободовисящая (направляючі відсутні)
 • Готове виріб ширше тканини (за рахунок кронштейнів кріплення) – 44мм (по 22 мм з кожної сторони)
 • Розміри кронштейнів кріплення – 65*43 мм
 • Вал алюмінієвий діаметром 19мм.
 • Самоблокуючих механізм дозволяє зупиняти тканина в будь-якому положенні.
DN-Besta
DN-Besta
Технічні характеристики:
 • Лесочная фіксація;
 • Використовується оригінальна комплектація Besta (одинарна нижня балка і зачепи ліски);
 • Використовуються кільця-обмежувачі намотування тканини на вал;
 • Кольори: білий, коричневий;

Можлива комплектація з алюмінієвої або пластикової кріпильної планкою.

Особливості системи DN-Besta:

 • Лесочная фіксація
 • Використовується оригінальна комплектація Besta (одинарна нижня балка і зачепи ліски)
 • Використовуються кільця-обмежувачі намотування тканини на вал
 • Система може комплектуватися як алюмінієвої так і пластиковою кріпильної планкою
 • Габаритна ширина виробу відрізняється від виміру (ширина тканини) на 36мм (20 з боку управління і 16 з іншого боку)
 • Доступні кольори з алюмінієвої кріпильної планкою білий і коричневий; з ПВХ планкою білий.
DN-Mini-Lux
DN-Mini-Lux
Технічні характеристики:
 • Компактні розміри;
 • Різноманітність кольорів;
 • Лесочная фіксація;
 • Акуратність;
 • Доступна і з тканинами «День-Ніч»;
 • Кольори: білий, блакитний, коричневий, золотий дуб, рустикальний дуб, червоне дерево, горіх.

Система рулонних штор DN – Mini Lux – це різновид вже полюбилася усім системи Mini. Компактні розміри, різноманітність кольорів, лесочная фіксація і акуратність цієї системи користувачі оцінили по достоїнству. Тепер же ця система буде доступна і з тканинами «День-Ніч»

Незважаючи на те, що дана система день ніч з’явилася на ринку не так давно, вона вже полюбилася багатьма людьми у всьому світі. Секрет її популярності криється в дуже компактних розмірах і різноманітному дизайні. Будь-який бажаючий може придбати системи день-ніч в декількох колірних варіаціях: горіх, махаго, золотий дуб, рустикальний дуб, білому і коричневому.

Подібне різноманітність відтінків робить такі системи універсальними для будь-якого інтер’єру. У якому б стилі не була оформлена кімната, завжди можна підібрати відповідний відтінок.

Крім естетичної складової людей притягує ця модель ще й простотою функціонування. Тут використовується лесочная фіксація, тому так легко встановити і експлуатувати такі штори. Дуже багато людей використовують системи день-ніч у Києві, а так само в інших містах.

За допомогою DN-Mini можна створювати в кімнаті будь-рівень освітленості. Це дуже важливо. Адже бувають дуже сонячні дні, коли світло з вікна просто сліпить очі. При цьому трохи затемнені вікна допоможуть нівелюватися цей ефект і зробити освітлення оптимальним.

Ще одним важливим достоїнств такого оформлення вікон є дуже стильний вигляд системи день-ніч. Вона додасть приміщенню сучасний вигляд і при цьому не навантажить вигляд кімнати надмірним технократизмом.

Всі моделі виглядають дуже тепло, затишно і водночас лаконічно. Таке поєднання якостей дозволяє їм стати оптимальним прикрасою для вікон. Вони поєднують в собі високу практичність, компактність, зручність у використанні, а також унікальний, гармонійний дизайн.

Саме тому система день ніч користується такою популярністю. Її купують і для квартир, і для заміських будинків, і для навчальних, а так само офісних приміщень. Скрізь вона створюють затишок, комфорт і елегантний вигляд приміщення!

Система рулонних штор DN-Lux Mini вигідно відрізняється акуратністю і більш простим монтажем. Відмінною особливістю системи є адаптери кронштейнів і вдосконалена нижня балка.

DN-SK-19
DN-SK-19
Технічні характеристики:
 • Касета наклеюється на стулку (раму) вікна 19-мм двостороннім скотчем. Напрямні наклеюються на штапик або стулку (раму) вікна двостороннім скотчем шириною 9 мм;
 • Кольори: білий, блакитний, коричневий, золотий дуб, рустикальний дуб, махагон, горіх;

Рулонна штора, в якій вал з тканиною прикритий пластиковою касетою, уздовж кінців якої перпендикулярно розміщені п-подібні пластикові напрямні.

Це унікальна версія рулонної штори, приклеюємо до стулки (рамі) вікна, тобто не вимагає свердління віконного профілю.

Тканина опускаємо і піднімаємо з допомогою універсального самоблокувального механізму, завдяки якому можна зупиняти тканина в будь-якому місці без необхідності блокування ланцюжка.

Для систем типу “День-Ніч” призначені спеціальні тканини, де чергуються прозорі смуги і непрозорі частини. А також спеціальна будова короби і спеціальна нижня планка дозволяють регулювати світловий потік в приміщенні, в залежності від часу доби і бажання користувача.

Тканина в цій системі йде в два шари. Коли прозорі частини обох шарів збігаються – в приміщення проникає більше світла, коли прозора частина одного шару збігається з непрозорою частиною іншого шару – штора стає непрозорою, і дає більший затемнення.

Особливості системи рулонних штор DN SK-19:

 • Касета наклеюється на стулку (раму) вікна 19-мм двостороннім скотчем. Напрямні наклеюються на штапик або стулку (раму) вікна двостороннім скотчем шириною 9 мм
 • Верхній край тканини кріпиться на вал за допомогою 15-мм скотчу, нижній край тканини фіксується в спеціальному пазу касети з допомогою 7-мм стрічки-блокади.
 • Розміри касети – 52*60мм, висота з виступом для наклеювання 15-мм скотча – 70 мм, розміри направляючої– 22*13*22мм.
 • Вал алюмінієвий діаметром 19мм.
 • Система доступна в двох кольорах: білому і коричневому.

Штори, які сподобаються кожній

Що тільки вже не придумано? І, здавалося б, яка ще інноваційна новинка зможе здивувати сучасну людину? Але, розвиваючись і вдосконалюючись, цей світ все ж не перестає дивувати, часом, навіть вражає уяву і перевершує всі очікування.

Безумовно, ні одна квартира і жоден будинок не буде без шторнастолько затишним і теплим. Але багато людей стали відмовлятися від звичної класики мереживних фіранок. Та й всілякі різновиди жалюзі теж не так «милують око», як це було кілька років тому. І все ж рішення є – штори системи день ніч, які припадуть «за смаком» навіть найдосвідченішому і вередливому людині.

У чому ж особливості таких штор? Насправді, вони являють собою вільно висить відкриту систему, вже знайомих кожному, рулонних штор. Монтувати їх слід на віконну раму (стулку). Створюючи надзвичайний вигляд в інтер’єрі, вони здатні навіть візуально збільшити простір. Стильні, але разом з тим досить прості. Іншими словами – нічого зайвого.

Сьогодні можна придбати штори системи день-ніч у Бердянську, а також в інших регіонах країни. Дана система, за дуже короткий термін, стала вельми популярною, придбавши довіру багатьох покупців. Але що, все-таки, являють собою ці штори?

Конструкція системи ‘DN – SK-19’ складається з чергуються між собою прозорих і непрозорих смужок, що, в свою чергу, і дає ту можливість пропускати сонячне світло в приміщення або заглушати її. Крім цього, дана система поєднує найголовніші переваги рулонних штор та горизонтальних жалюзі. Якщо сказати інакше, то розробники взяли кращі фактори з улюблених матеріалів для оформлення штор, і об’єднали їх в одне ціле.

Сьогодні можна купити в магазині або замовити системи день-ніч через інтернет. Попередньо можна вибрати як розміри, так і кольорове рішення. І, це найкращий варіант для сучасних стилів в інтер’єрі.

DN-SK-32
DN-SK-32
Технічні характеристики:
 • Можлива установка на стіну і на стелю;
 • Винос короба: 74 мм;
 • Висота короба: 70 мм;
 • Винос кронштейна для стінного кріплення: 7 мм;
 • Безшумна, м’яка робота механізму;
 • Кольори: білий, металік;

Дана система є проміжною між системами DN-Profil і DN SK-40. DN SK-32 може встановлюватися як на стіну, так і в стелю (укіс).

Особливості системи рулонних штор DN SK-32:

 • Можлива установка на стіну і на стелю
 • Винос короба – 74 мм, висота короба – 70 мм
 • Винос кронштейна для стінного кріплення – 7 мм
 • Ширина готового виробу більше ширини тканини на 45 мм (25мм з боку управління і 20 мм з іншого боку).
 • Використовується алюмінієвий вал діаметром 32мм.
 • Безшумна, м’яка робота механізму.
 • В кольорі металік використовується прозора ланцюжок (металева ланцюжок замовляється додатково)
DN-SK-40
DN-SK-40
Технічні характеристики:
 • Висота короба: 89 мм;
 • Максимальна ширина системи: 2900 мм;
 • Максимальна висота системи: 4300 мм;
 • Максимальна площа рулонної штори: 6,0 квадратних метрів;
 • Кольори: білий;

Універсальна свободновисящая коробная система рулонних штор, призначена для установки на віконний отвір, стеля. Система практична, надійна в експлуатації і прості в монтажі.

Рулонна штора управляється за допомогою універсального самоблокувального механізму, завдяки якому можна зупиняти тканина в будь-якому місці без необхідності блокування ланцюжка.

Для системи “DN SK-40” призначені спеціальні тканини, де чергуються прозорі смуги і непрозорі частини. Разом з цим спеціальну будову короби і спеціальна нижня планка дозволяє тонко регулювати світловий потік в приміщенні, в залежності від часу доби, і бажання користувача.

Тканина в цій системі йде в два шари. Коли прозорі частини обох шарів збігаються – в приміщення проникає більше світла, коли прозора частина одного шару збігається з непрозорою частиною іншого шару – штора стає непрозорою, і дає більший затемнення.

На відміну від наявних на ринку України систем “День-Ніч”, які використовують в якості нижнього обтяжувача металевий прут, в системі “DN SK-40” використовується повноцінний, спеціально адаптований до системи вантаж, що складається з двох частин і бічній заглушки. Даний вантаж надає рулонних штор “День-Ніч” лаконічний і елегантний вигляд.

Особливості системи рулонних штор DN SK-40:

 • За бажанням клієнта система «SK-40» може комплектуватися довгими або короткими карнизами, з подовжувачами карнизів або без них, які дозволяють збільшити відстань між стіною і рулонної шторою. Такі карнизи використовуються при встановленні рулонної штори системи «SK-40» на стіну або стелю, якщо їх площину не дозволяє поставити кліпси з коробом.
 • Винос карниза 85 мм – маленький кронштейн, 125 мм – великий кронштейн, 195 мм – великий кронштейн з подовжувачів.
 • Винос короба – 90 мм, висота короба – 89 мм.
 • Безшумна, м’яка робота механізму.
 • Максимальні габарити систем:
 • Максимальна ширина системи 2900 мм.
 • Максимальна висота системи 4300 мм
 • Максимальна площа рулонної штори 6,0 квадратних метрів.
 • Ширина готового виробу більше ширини тканини на 37 мм (22мм з боку управління і 15 мм з іншого боку).
 • Використовується алюмінієвий вал діаметром 40мм.

Особливості системи «день-ніч» SK-40

Дана системи рулонних штор володіє величезною популярністю в оформленні сучасних квартир. Серед величезної кількості переваг таких штор можна відзначити в першу чергу їх акуратний зовнішній вигляд. Вони виглядають дуже лаконічно і не займають багато місця. А завдяки великій кількості колірних рішень бажаючий придбати систему рулонних штор завжди зможе підібрати підходящий варіант під свій інтер’єр.

Система “день-ніч” є еволюційним продовженням звичайних рулонних штор. Їх принципова відмінність полягає в наявності прозорих і повністю не пропускають світло смуг. Вони чергуються протягом всього полотна.

При цьому саме полотно приводиться в рух спеціальним валиком. За коштами управління яким людина може створювати в кімнаті необхідне освітлення. Це дуже зручно, адже досить часто в денний час існує необхідність занурити кімнату в повну темряву.

Система DN SK-40 легко встановлюється як на віконний отвір, так і кріпиться до стелі. Замовити систему день-ніч можна не тільки для приватної квартири. Такі полотна часто купують для офісних приміщень, шкільних кабінетів, а так само для лабораторій. Адже там теж часто виникає необхідність штучно змінити рівень освітлення приміщення.

Унікальна будова короби даної системи і унікальна нижня планка створюють досконалий механізм для простого і дуже точного управління освітленості кімнати.

Крім своєї високої функціональності дана система володіє високими естетичними характеристиками. Її легко вписати в будь-який інтер’єр і до того ж вона займає зовсім небагато місця. Тому стане найкращим прикрасою вікна в невеликій квартирі, але не втратить свій вигляд і в просторому приміщенні.

DN-Maxi-Classic
DN-Maxi-Classic
Технічні характеристики:
 • Вал діаметра: 13мм;
 • Висота короба: 69мм;
 • Винос короба від вікна: 37мм;
 • Можливо встановити як на плоский, так і на округлений штапик;
 • Кольори: білий, коричневий, бузковий, золотий дуб, рустикальний дуб, махагон, горіх;

Система рулонних штор “DN-Maxi Classic” – це унікальна, ексклюзивна на ринку України система типу “День-Ніч” з плоскими напрямними.

Дана система вигідно відрізняється використанням вала меншого діаметру (13мм) і більшого короби (69мм – висота короба, 37мм – винос короба від вікна), завдяки чому досягається можливість виготовляти штори з тканинами типу “День-Ніч” більшої висоти.

“DN-Maxi Classic”- це рулонна штора, в якій вал з тканиною прикритий алюмінієвої касетою, уздовж кінців якої перпендикулярно розміщені плоскі алюмінієві направляючі. Касета прикручується за допомогою бічних пластинок до штапику або стулці (рамі) вікна 4-ма саморізами.
Тканина опускається і піднімається за допомогою універсального самоблокувального механізму Vegas, завдяки якому можна зупиняти тканина в будь-якому місці без необхідності блокування ланцюжка.

Можливо встановити як на плоский, так і на округлений штапик, але глибина штапика повинна бути не менше 12 мм

На відміну від наявних на ринку України систем “День-Ніч”, які використовують в якості нижнього обтяжувача металевий прут, в системі”DN-Maxi Classic” використовується повноцінний, спеціально адаптований до системи вантаж, що складається з двох частин і бічній заглушки. Даний вантаж надає рулонних штор “День-Ніч” лаконічний і елегантний вигляд.

УВАГА – в кольорі золотий дуб, рустикальний дуб, червоне дерево, горіх, бічні кришки короба не ламіновані

Як зробити квартиру затишною за допомогою рулонних штор

Напевно, ви погодитеся, що навіть ідеально зроблений ремонт в квартирі буде не повним, якщо не подбати про оздоблення вікон. Раніше для цього традиційно використовувалися штори, але сьогодні цей предмет декору вже не актуальне. Сучасні господарі все частіше вибирають для цих цілей системи день ніч, рулонні штори з оригінальним рішенням.

Універсальна система

Система день ніч користується заслуженою популярністю, завдяки технології плавного регулювання і автоматичної фіксації довжини штори. Представлено безліч моделей, серед яких виділяється система ‘DN-Maxi Classic’.

Управління системою

Керування просте. При опусканні ланцюжка управління зміщуються горизонтальні смуги. Відбувається поєднання між собою прозорих смуг і тих, які виконані з щільної тканини. Також можливий класичний підйом і опускання всього полотна тканини, як відбувається зі звичайними рулонними шторами. Для зручності знизу тканини розташована важка планка, що сприяє якісній роботі системи і щільному приляганню штори до отвору вікна.

Як зробити замір рулонної системи

Якщо ви вирішили купити систему день ніч буде необхідно провести точні виміри. Варто пам’ятати, що для кожної окремої моделі доведеться робити індивідуальний вимір штор, тому краще всього залишити цю справу професіоналам. Найчастіше фірми, що займаються продажем системи день ніч пропонують зробити заміри абсолютно безкоштовно. Все частіше можна зустріти системи день-ніч у Хмельницькому та інших містах України, що вказує на постійне зростання популярності моделі.

Будь-яке житлове приміщення змінюється після того, як в ньому з’являються штори, особливо якщо це тканинні рулонні штори використовують систему день ніч.

DN-32
DN-32
Технічні характеристики:
 • Кріпильна планка дозволяє нівелювати нерівності площини;
 • Максимальна ширина системи: 2200 мм;
 • Максимальна висота системи: 3000 мм;
 • Максимальна площа рулонної штори: 5,0 квадратних метрів;
 • Кольори: білий.

Свободновисящая відкрита система рулонних штор, призначена для установки на віконний отвір. Система проста в монтажі і надійна в експлуатації.

Рулонна штора управляється за допомогою універсального самоблокувального механізму, завдяки якому можна зупиняти тканина в будь-якому місці без необхідності блокування ланцюжка.

Для систем типу “День-Ніч” призначені спеціальні тканини, де чергуються прозорі смуги і непрозорі частини. Разом з цим спеціальну будову системи і нижня планка дозволяє тонко регулювати світловий потік в приміщенні, в залежності від часу доби, і бажання користувача.

Тканина в цій системі йде в два шари. Коли прозорі частини обох шарів збігаються – в приміщення проникає більше світла, коли прозора частина одного шару збігається з непрозорою частиною іншого шару – штора стає непрозорою, і дає більший затемнення.

На відміну від наявних на ринку України систем “День-Ніч”, які використовують в якості нижнього обтяжувача металевий прут, в системі “DN-32” використовується повноцінний, спеціально адаптований до системи вантаж, що складається з двох частин і бічній заглушки. Даний вантаж надає рулонних штор “День-Ніч” лаконічний і елегантний вигляд.

Особливості системи рулонних штор DN-32:

 • Система «День-Ніч-32» має 2 можливих варіанти: День-Ніч-32 з короткими кронштейнами кріплення і День-Ніч-32 з довгими кронштейнами кріплення, останні дозволяють здійснювати велику намотування тканини, так як мають великі габарити.
 • Кронштейни кріплення вставляються в кріпильну планку, яка з допомогою кліпс кріпиться на раму вікна, або стелю.
 • Кріпильна планка дозволяє нівелювати нерівності площини, на яку встановлюється рулонна штора.
 • Установка на спеціальні кліпси значно скорочує кількість часу для установки рулонної штори.І не вимагають точно виміряти місце кріплення кліпс до площини, так як верхня кріпильна планка може з ним зміщуватися вліво і вправо.
 • Готове виріб ширше тканини на 35 мм (19 мм з боку управління і 16 мм з ін. сторони).
 • Максимальна ширина системи 2200 мм
 • Максимальна висота системи 3000 мм.
 • Максимальна площа рулонної штори 5,0 квадратних метрів.
 • Винос системи від стіни з короткими кронштейнами кріплення в системі «День-Ніч-32» – 69 мм
 • Винос системи від стіни з довгими кронштейнами кріплення в системі «День-Ніч-32» – 82 мм
 • Використовується алюмінієвий вал діаметром 32мм.
 • Система «День-Ніч-32 » комплектується стопором і держателем ланцюга.
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!