Зміст:

З даної статті ви дізнаєтеся нюанси і тонкощі сайдинга, різновиди, як робити правильний монтаж.

Сайдинг – міцна конструкція, використовується в цілому для обшивки будівлі зсередини. У структурі сайдинга є 2 основні функції:

 • Утилетарная
 • Естетична

Естетична використовується в декорації фасаду. Утилітарна захищає житло від впливу зовнішніх факторів.

Різновиди і характеристики панелей

Якщо говорити про сайдинг, це набір широких за розміром панелей кріпляться один з одним. У підсумку ви отримуєте гарний зовнішній вигляд і надійний захист від зовнішніх факторів.

Позитивні якості сайдинга – постійна колірної гами, надійність, не горить, стійкий до знижених температур, витримує сплески температур (-50 до +60).

сайдинг

Виділяють такі види сайдінга:

 • Деревне. Деревні панелі виготовляють під пресуванням з додаванням деревних волокон і смоли. На отриманий матеріал наноситься фарба або лак шаром в 2-3 шари. В результаті матеріал знайде щільний захист від зовнішнього впливу. Виробляючи обробку приміщення зсередини, сайдинг набуває вигляд, наче з дерева. Деревні волокна і поліпропілен який додають до складу дозволяє прослужити матеріалу мінімум 15 років.
 • Металевий. Металевий проводитися з дороговатого металу, алюмінію (оцинкована сталь). Позитивні якості – не піддається загоряння, рекомендується для обробки складу або гаража.
 • Цокольний. Цокольний виготовлений з ПВХ. Якщо порівняти з вініловим, товщина панелі набагато ширше і щільніше. Поєднують цокольний і вініловий тип сайдинга для побудови підстави.
 • Вініловий. Вініловий виготовлений з ПВХ. Позитивні сторони – маленька вага, не впливають зовнішні чинники, служить від тридцяти до сорока років, не впливає займання, великий вибір кольорів.

Сайдинг монтаж з вінілу

Монтаж сайдинга ідентично схожий на монтаж пластикової вагонки. Ці будматеріали схожі за характеристиками, тому як з ПВХ.

Перед початком роботи готуємо основу, на яку будемо кріпити сайдингові панелі. Як фундамент ми будемо використовувати спеціальний металевий профіль, який використовують для систем з гіпсокартону. Ми рекомендуємо використовувати профіль UD-27″ або “CD-60” і деревне брусок розміром 50×50 мм

монтаж

Далі вимочуємо дерев’яний брус в антисептичному розчині для дезінфекції. Панелі сайдинга ми кріпимо до каркаса, що з’єднують стійки з поправляють.

Стійки розміщуємо у вертикальному положенні один до одного з кроком від 40 до 50 сантиметрів. Проміжок між стійок не варто збільшувати більше заданого, тому що сайдингові панелі згинаються і створюється шум.

Сайдинг надійний матеріал, що поєднує різно образну палітру кольорів та характеристик.

Ціна за м2 сайдинга в Хмельницькому

Звертайтеся до нас і ми допоможемо вам зробити правильний вибір. Технології теплозбереження виконує швидкий, якісний і надійний монтаж сайдинга в місті Хмельницький та Хмельницької області.

Ми пропонуємо надійні послуги в місті Хмельницький, і працюємо з: Royal, Boryszew, Docke.

Сайдинг ціна за м2 в Хмельницькому в середньому (78-102) гривні. Ціна сайдинга залежить від різноманітності і фантазії покупця. Якщо ви хочете у нас купити сайдинг або замовити монтаж в місті Хмельницький зателефонуйте нам за контактними телефонами: міський (0382) 72-55-38 або мобільний (067) 380-53-83 – менеджер Оксана.

Залиште заявку прямо зараз і ми підберемо для вас найкращий варіант сайдингу!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!