Ручка з ключем

Ручка з ключиком – гарантія Вашої безпеки. З її допомогою Ви можете заблокувати стулку в закритому положенні. Ручку не можна буде повернути, відповідно, і не можна буде відкрити вікно. Поворот ключа знімає блокування і вікно знову можна відкрити. Якщо не закривати на ключ, така ручка функціонує як звичайна.

Ручки з ключиком спеціально встановлюють на вікно або балконні двері в дитячу кімнату. Коли Ви закриєте вікно на ключ, малюк не зможе відкрити вікно, і Ви будете спокійні за його безпеку.

Протизламна ручка

протиударна ручка

Спеціальний блокуючий механізм ручки HOPPE Secustik дозволяє повернути ручку як зазвичай, але блокує її при спробі злому через фурнітуру зовні. При повороті ручки механізм з чітким клацанням фіксує ручку в різних положеннях. Даний звук, характерний для ручок Secustik, говорить про підвищені параметри безпеки ручки і, відповідно, вікна.

Таким чином, протизламна віконна ручка захистить Ваш будинок від зловмисників.

Німецький бренд GEZE GmbH є світовим розробником і виробником в області віконних і дверних, а також систем безпеки. Під торговою маркою GEZE виробляється широкий асортимент дверного обладнання та автоматичних дверних систем, систем зі скла , систем тепло – та димовидалення, і безпеки, а також вентиляційної та віконної техніки.

Протизламна ручка

GEZE GmbH один з лідерів ринку, в тому числі в напрямку інновацій та дизайну. Це незалежне сімейне підприємство ось вже п’ять поколінь до ряду розробляє, виробляє і реалізує продукцію новітніх технологій, надаючи власними інноваційними розробками великий вплив на інженерне оснащення будинків у всьому світі. GEZE GmbH має власний технологічний центр, де безперервно йде розробка і вдосконалення продуктів компанії.

Завдяки незмінно високим стандартам якості виробу GEZE сприяють розвитку перспективних концепцій у світі і гарантують безпеку інженерного устаткування будівель.

блокування

Доводчики GEZE вже давно є одними з найбільш відомих у світі, завдяки своїй якості та простоті обслуговування.

Блокування повороту ручки з мікроліфтом. Мікроліфт піднімає і вирівнює стулку до рами, оптимально розподіляючи вагові навантаження та збільшуючи термін служби фурнітури. Блокада повороту не дозволяє відкрити вікно в поворотному і відкидному положенні одночасно. Цей елемент також може комбінуватися з балкону засувкою, що забезпечує легке відкриття балконних дверей зовні.

Покрокове провітрювання або мікропровітрювання. Крім звичайної комплектації можна вибрати функцію мікропровітрювання (забезпечує циркуляцію повітря без протягів), або покрокове провітрювання (в залежності від положення ручки, Ви можете вибрати один з п’яти режимів провітрювання — від мікропровітрювання до звичайного).

Обмежувач повороту

Обмежувач повороту. Фіксує максимальний кут відкриття вікна в поворотному режимі, не дозволяючи вікна пошкодити укоси при протягах.

Робота механізму гранично проста. При повороті ручки на 45 градусів стулка відкривається на 2-3 мм і фіксується в цьому положенні. Крім того, з боку вулиці вікно виглядає як закрите і зазор дуже невеликий. Мікровентиляція забезпечує природний повітрообмін.

Балконні засувка. При замовленні балконних дверей може знадобитися опція фіксації дверей в прикритому положенні при виході на балкон. Для цього використовують балконну засувку, а також балконні ручку.

Замовити ручку з ключиком!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!