Плівка для вікон – це будівельний матеріал нового покоління, що не має аналогів у минулому, посів міцні позиції на нашому ринку. Вони надають склу нові властивості і характеристики.

На сьогоднішній день, практично будь-яку будівлю остекляется. Скло являє собою дуже крихкий матеріал, тому його потрібно зміцнювати для уникнення нещасних випадків.

плівка для вікон

Звичайне скло не є безпечним, тому що погано захищає будівлю від злому або сильного удару, а коли воно руйнується, то залишає за собою дуже багато дрібних осколків, які можуть зашкодити навколишньому середовищу.

Для того щоб уникнути цього і зміцнити своє житло, потрібно наклеїти плівку на скло. Вона зміцнить скління та допоможе уникнути потрапляння дрібних осколків скла, так як вони залишаться на поверхні плівки.

Плівки для вікон їх різновиди та переваги

В залежності від різновидів плівок, вони можуть застосовуватися в різних сферах, наприклад для теплозбереження, для сонцезахисту, шумоізоляції або тонування скла.

Плівка для вікон – це ціла багатошарова система, яка складається з полімерної основи прозорого вигляду і клеєного складу, який забезпечує щільне з’єднання на молекулярному рівні. Клеїть її потрібно тільки на поверхню скла.

Завдяки своєму хімічному складу плівка для вікон володіє великою кількістю корисних якостей, а саме:

 • Однотипність
 • Кришталевої
 • Надійність
 • Гнучкість
 • Безпека
 • Стійкість

Ми пропонуємо плівки:

Плівки для вікон дуже добре себе показали під час кліматичних впливів, при дуже сильних перепадах температур. Вони не втрачають своїх унікальних якостей навіть у самій агресивному середовищі. Крім того, вони дуже стійкі до різного роду подряпин і їх не потрібно додатково обслуговувати під час експлуатації. Також вони відмінно захищають від потрапляння ультрафіолетових променів.

Плівки для вікон можна встановити практично на будь-яку поверхню, будь це вікно, вітрина, прилавок або фасад.

Для того щоб встановити плівку на скло, потрібно відповідати певним технологічного процесу, враховуючи їх властивості та характеристики.

Наклеїти плівку на вікно можна самому. Вони дуже просто наклеюються на скло, навіть якщо вікно вже встановлено. Сам по собі процес поклейки дуже простий, але слід враховувати підводні камені, які можуть нашкодити всьому процесу. Наприклад, якщо ви забрудните, то вона вже буде не придатна до використання. З цього ми рекомендуємо скористатися послугами майстрів, які володіють величезним досвідом в роботі наклейки плівки на вікна.

Правильний догляд за плівками для вікон

Переживати з приводу того, як правильно за ними доглядати не треба. Вони вимагають такий же догляд, як і звичайні скла, з використанням засобів для миття вікон.

Правильний догляд

Ми рекомендуємо використовувати наступні рекомендації, які допоможуть вам без будь-якого шкоди помити скла з нанесеною на неї плівкою:

 • Під час миття використовувати м’яку тканину, або бавовняні серветки.
 • Для того щоб осушити скло застосовуйте хебешную тканину, вона дуже м’яка і швидко вбирає вологу.
 • Використовуйте засоби для миття вікон, які не містять у своєму складі твердих частинок.

Де можна дізнатися і купити плівку для скла

Плівка для скла продається в нашому магазині “Технології Теплозбереження”, який знаходитися за адресою вулиця Тернопільська 17.  Для того щоб купити плівку для вікна зателефонуйте нашому менеджеру за номером: (0382) 72-55-38 або (050) 339-08-09Оксана.

Залиште заявку і ми підберемо для вас потрібну плівку для скла!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!