Зміст:

Через деякий час у будинку де ви живете, вам здається, що він потребує оновлення. І ви бажаєте зробити такий вибір, який відповідає за якістю і доступно за ціною.

Обшивка будинку сайдингом – правильне рішення, з точки зору фінансових витрат і надасть оселі елегантний зовнішній вигляд. Даний спосіб обробки включає ряд необхідних властивостей.

Перш ніж приступати до оновлення будинку ви напевно задаєте собі питання, з чого почати і як правильно обшити будинок!

обшивка будинку сайдингом ціна

Вперше обшивка сайдингом будинку згадується в дев’ятнадцятому столітті в Америці. На той момент обшивка сайдингом будинку полягала в наступному: дошки з дерева накладалися шарами і прибивалися під заданим кутом для того що б на нього прибивался ще один шар.

Але головне в цьому те, що нанесений шар повинен злегка нависати на попередній. Така конструкція захищала житло від дощів, тому що по обшивці стікала вода. Цей метод обробки називався “сайдингом”.

У двадцятому столітті країни Канада, США впритул зайнялися випуском панельок для фасаду. Вони характеризувалися, простотою, зручністю в роботах і стійкістю, надійністю на відміну обшивки з дерева.

Панелі допоможуть оформити будинок в елегантному та відповідному стилі.

Правила обшивки будинку сайдингом

Практика переконала нас у тому, що перед обшивкою сайдинга вдома ми рекомендуємо ознайомитися з деякими моментами, щоб домогтися поєднання краси, затишку і комфорту.

схема

На схемі ми чітко бачимо з чого складається сайдингова панелька.

Зверху на панелі замок, тісно кріпиться до зацепу внизу. Стиснувши щільно панельки утворюється секція.

Зверху на сайдінгових панелі ми виявляємо смугу (перфоровані). Вона виконує кріпильну функцію до основи, але ще знадобляться допоміжні інструменти (цвяхи, саморізи). Перфорована смуга пере криється замковій у тому випадку, якщо раніше вона монтується.

Будинок обшитий вініловим сайдингом

Ідея обшити будинок вініловим сайдингом тепер популярна. З’являються матеріали в необмеженій кількості для обробки. За характеристиками вони стійкі, функціональні, довговічні. З допомогою матеріалів робити обшивку будинку сайдингом повне задоволення.

вініловий

Вініловий сайдинг надійний і затребуваний, використовують в обшивці сучасних житлових комплексів, тому що містить гнучку пластичність і міцну надійність в експлуатації.

Вінілові фасадні панелі безпечні розроблені з ПВХ. Обшиваючи будинок таким сайдингом, ви зможете за короткий час, без проблем вберегти житло не втрачаючи енергії.

Ціна послуги у Хмельницькому

Замовити послугу або дізнатися ціну обшивки сайдингом будинку в Хмельницькому. Зв’яжіться з менеджером і він надати вам ціни і безкоштовну консультацію.

Зателефонуйте нам на номер (0382) 72-55-38 або (050) 339-08-09 – менеджер Оксана. Якщо ви раптом не додзвонилися, скористайтеся формою “Замовити дзвінок”.

Замовити обшивку будинку сайдингом

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!