Житомирський завод ізоляційних матеріалів – лідер продажу теплоізоляційних матеріалів на вітчизняному ринку. Завод спеціалізується на виготовленні теплоізоляції з базальтової мінеральної вати. Запорука високої якості продукції ТМ “IZOVAT” – це кваліфіковані фахівці, якісне, сучасне італійське обладнання і новітні технології. Якість мінераловатної продукції IZOVAT контролюється на всіх етапах виробничого циклу. Вся вироблена продукція випробовується в спеціально обладнаній лабораторії.

Мінеральна вата IZOVAT являє собою волокнистий матеріал, виготовлений на основі базальтових порід. Вся мінеральна продукція IZOVAT має високу теплозвукоізоляційні і фізико-хімічні показники, гідрофобізуючі і антибактерицидні властивості, стійкість до хімічного впливу. Мінераловатна продукція IZOVAT є негорючим матеріалом.

минватаизоват

Ряд основних властивостей кам’яної вати IZOVAT дозволяє стверджувати, що випускається мінеральна продукція є найкращим сучасним теплоізоляційним матеріалом. Знижуючи енерговитрати, забезпечуючи комфортні умови всередині приміщень і естетику зовнішніх фасадів, теплоізоляційні матеріали є доступним, ефективним і ергономічним варіантом для створення комфортного життя сучасної людини.

Сфера застосування кам’яної вати IZOVAT дуже обширна, як і асортимент пропонованої продукції. В асортименті – теплоізоляція внутрішніх конструкцій, фасадна теплоізоляція, покрівельна теплоізоляція, теплоізоляція кроквяних систем. Виходячи з цього представлені різні щільності вати:

 • Izovat 30 застосовується для теплоізоляції конструкції будівель, де на теплоізоляційний матеріал не діє механічна навантаження, а також для пожежної та звукової ізоляції в дерев’яних, металевих і гіпсокартонних конструкціях.
 • Izovat 35 – застосовується для теплоізоляції конструкції будівель, де на теплоізоляційний матеріал не діє механічна навантаження, а також для пожежної та звукової ізоляції в дерев’яних, металевих і гіпсокартонних конструкціях.
 • Izovat 45 – застосовується для теплоізоляції конструкції будівель, колодязних кладках, тришарових стінових системах з висотою до 12м, і вентильованих фасадах як одношарова ізоляція з ветробарьером до 12м і як нижній шар ізоляції.
 • Izovat 65 – теплоізоляційний шар вентильованих систем утеплення фасадів.
 • Izovat 80 – застосовується для теплоізоляції вентильованих фасадів як одношарова ізоляція і як вітрозахисний зовнішній шар.
 • Izovat 90 – застосовується для теплоізоляції внутрішніх каркасних стін і перегородок, підлог на лагах, вентильованого фасаду від 12м, під сайдинг від 12м.
 • Izovat 100 – застосовується для теплоізоляційного шару штукатурної системи утеплення.
 • Izovat 135 – застосовується для теплоізоляції конструкції будівель в легких штукатурних системах фасадів.
 • Izovat 145 – застосовується для теплоізоляції зовнішніх фасадів під штукатурку від 12м.
 • Izovat 160 – застосовується для теплоізоляції підлог під стяжку, підлоги на грунті, бетонних перекриттів, укриття погребів.
 • Izovat 180 – застосовується в якості верхнього шару покрівельній ізоляції будівель.

Зразок роботи

зразок роботи

Новітні технології, використовувані на ультрасучасної виробничої лінії, у поєднанні з високоякісним сировиною, дозволяють запропонувати споживачеві продукт, що відповідає світовим стандартам.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!