При оформленні інтер’єру, досить часто доводиться стикатися з таким питанням, як красиво й правильно оформити вікно. На сьогоднішній день ринок пропонує сонцезахисні системи різного роду. Але при цьому найпоширенішими серед них є рулонні касетні штори. Такий вид рулонних штор являє собою закриту у касеті (коробі) рулонну штору з направляючими.

Різні варіанти монтажу (інвазивне і безинвазивное) а також широка палітра кольорів (білий, золотий дуб, рустикальний дуб, червоне дерево, горіх) дозволить м’яко вписати рулонні штори в загальний вигляд вікна.

Компанія Технології Теплозбереження пропонує рулонні штори з напрямними тканинні ролети закритого типу:

Classic
Classic
Технічні характеристики:
 • Естетична алюмінієва касета: 35*64мм;
 • Ширина направляючої: 30мм;
 • Ширина нижньої балки: 9мм;
 • Кольори у алюмінії: білий, коричневий, бузковий, золотий дуб;
 • Кольори у пластиці: білий, золотий дуб, рустикальний дуб, махагон, горіх;

Кожна людина мріє про затишний і комфортному будинку. Але сьогодні дані вимоги до місця постійного проживання доповнюються ще і новими тенденціями у матеріалах і обставин, які в обов’язковому порядку повинні бути в будинку. Тільки таким чином можна, як вважають багато хто, можна добитися не тільки затишку і комфорту, але і зробити свій будинок цікавим, індивідуальним і неповторним.

Коробные системи Classic – це сучасні рулонні штори, в яких вал з тканиною прикритий спеціально алюмінієвої касетою. Уздовж решт касети коробной системи перпендикулярно розміщені алюмінієві направляючі, що мають плоску форму.

При монтажі руллоных штор касета прикручується до рами або штапику з допомогою бічних пластин чотирма саморізами. Такий спосіб монтажу є дуже простим, і впоратися з нею зможе кожен чоловік легко і швидко.

Опускання і підняття тканини здійснюється за допомогою універсального самоблокувального механізму. Завдяки цьому механізму людина може зупинити тканина в будь-якому необхідному положенні без використання ланцюжка, тим самим регулюючи кількість сонячного світла, що потрапляє в приміщення. Використання цього механізму робить застосування цих штор дуже зручним і простим.

Купити коробные системи Classic можна не тільки для будинку, квартири або дачі, але і для будь-якого офісного приміщення. Для досягнення необхідної офісної обстановки необхідно лише правильно вибрати забарвлення тканини. Використовувати ж такі рулонні штори, як в офісі, так і вдома буде однаково зручно і практично.

Коробные системи рулонних штор – це сучасний спосіб заміни звичайних штор або жалюзі. Використовуючи такий аксесуар можна створити індивідуальний і неповторний образ приміщення, забезпечуючи при цьому комфорт і затишок для людини.

Особливості системи Classic:

 • найменша на ринку, естетична алюмінієва касета розміром 35*64мм дозволяє ширше відкривати вікна зі змонтованої шторою і меншою мірою обмежує проникнення світла, ніж у аналогічних конкурентних системах.
 • Касета кріпиться на штапик або стулку (раму) вікна за допомогою чотирьох саморізів, а напрямні приклеюються двостороннім скотчем шириною 9мм.
 • Ширина направляючої 30мм.
 • Ширина нижньої балки складає 9мм.
 • Вал алюмінієвий діаметром 18мм.
 • Встановлюється на вікна з прямокутними або заокругленими штапиками при глибині штапика не менше 12 мм. На вікна з фігурними штапиками або штапиками меншою глибини, рулонні штори системи Classic НЕ встановлюється з-за технологічних особливостей даної системи
MIX
MIX
Технічні характеристики:
 • Компактна і естетична касета: 36*49 мм;
 • Касету можна встановлювати як вгорі, так і внизу вікна;
 • Розміри верхніх кріплень: 18*22мм;
 • Розміри нижніх кріплень: 10*15мм;
 • Вал алюмінієвий діаметром: 13мм;
 • Кольори: білий, золотий дуб.

Така система чудово підійде для декорування сучасних стильних приміщень. Коробные системи MIX виглядають неймовірно лаконічно і акуратно. Вони не привертають до себе багато уваги, хоча приємно підкреслюють дизайн кімнати. Це дуже зручно для невеликих просторів, або ж для приміщень де акцент робиться на один якийсь предмет інтер’єру.

Однак не одним лише дизайном привертають до себе покупців коробные системи в Донецьку та інших містах. Справа в тому, що системи MIX неймовірно зручні в експлуатації. Легким рухом руки вони дозволяють змінювати освітлення в кімнаті. Роблячи його оптимальним. Легкі полотна відкривають вікно на стільки, щоб в кімнату попадало досить світла. При необхідності можна повністю відкрити або закрити вікно, а можна залишити лише половину освітлення. У цьому і полягає принципова відмінність такої системи від штор.

Більше того багато вирішують коробные системи придбати тому що вони дуже компактні. Вони не займають багато місця. Це особливо вигідна перевага, оскільки останнім часом в дизайні квартир переважає мінімалістський стиль. Всі намагаються прикрасити своє житло дуже акуратно, лаконічно і в той же час максимально стильно.

При виготовленні системи MIX використовуються сучасні технології, що дозволяє досягти високої міцності конструкції, при її візуальної легкості і простоті управління. Як показує практика, такі системи служать дуже довго. До того ж вони надзвичайно прості в догляді і чищенні.

Всі ці фактори роблять системи міні неймовірно популярними. Їх купують для оформлення вікон в самих різних приміщеннях. Адже вони не тільки контролюють потік освітленості, але і прикривають вікна від сторонніх поглядів з вулиці. Акуратні, стильні і високо функціональні системи MIX стають все популярнішими і популярнішими з кожним роком.

Касетна рулонна штора, яка об’єднує переваги касетної системи і свободновисящей штори. Інноваційне рішення дозволяє закривати нижню частину вікна, при цьому, залишаючи відкритою верхню, і навпаки.

Вал з тканиною прикритий алюмінієвої касетою, направляючих дана система не має. Роль напрямних виконує волосінь. Касету можна встановлювати як вгорі, так і внизу вікна, зберігаючи при цьому всі функції рулонної штори. Волосінь і пружинний механізм дозволяють вільно піднімати і опускати як касету, так і нижню балку, а також фіксувати їх в будь-якому положенні, регулюючи ступінь затененности вікна.

Особливості системи MIX:

 • Компактна і естетична касета розміром 36*49 мм дозволяє ширше відкривати вікна із встановленою шторою.
 • Касету системи Vegas Mix можна встановлювати як вгорі, так і внизу вікна, зберігаючи при цьому всі функції рулонної штори.
 • Волосінь і пружинний механізм у системі Vegas Mix дозволяють вільно піднімати і опускати як касету, так і нижню балку, а також фіксувати їх в будь-якому положенні, регулюючи ступінь затененности вікна.
 • Верхні і нижні кріплення кріпляться на стулку (раму вікна або штапик з допомогою саморізів.
 • Верхній і нижній кінець волосіні повністю замаскований елементами монтажу, які дають можливість легкого натягування ліски та її коригування в будь-який час без додаткових складних операцій.
 • Розміри верхніх кріплень 18*22мм, нижніх кріплень-10*15мм.
 • Вал алюмінієвий діаметром 13мм.
profil-roletu
Profil
Технічні характеристики:
 • Новаторська адаптаційна защелочная планка;
 • Розміри касети: 47*71мм, направляючої – 23*12мм;
 • Вал алюмінієвий діаметром: 18мм;
 • Кольори: білий, блакитний, коричневий, золотий дуб, рустикальний дуб, червоне дерево, горіх.

Рулонна штора, в якій вал з тканиною прикритий алюмінієвої касетою, уздовж кінців якої перпендикулярно розміщені п-образні алюмінієві направляючі. Це унікальна версія рулонної штори, приклеюємо до стулки (рамі) вікна, тобто не вимагає свердління віконного профілю.

Тканина опускаємо і піднімаємо з допомогою універсального самоблокувального механізму Vegas, завдяки якому можна зупиняти тканина в будь-якому місці без необхідності блокування ланцюжка.

Дана модель є однією з найбільш елегантних в ряді систем “день-ніч”. Коробные системи Profil використовуються величезною популярністю. Цьому є кілька причин. Одним з основних переваг цієї моделі є алюмінієвий профіль, а так само напрямні. Це дозволяє зробити конструкцію максимально легкою і міцною. Вона зможе прослужити своєму господареві багато років.

Так само важливо і велика кількість квітів. Ви можете купити коробную систему кольору горіх, махагон, растикальный дуб, золотий дуб або ж класичного білого відтінку. Як бачите дуже легко підібрати потрібний колір під будь-який інтер’єр. Окремих слів заслуговує різноманітність забарвлень полотна.

Дуже привабливий для покупців і спосіб кріплення системи “день-ніч” до стіни. Він не інвазивний, тобто не вимагає ніякого свердління стіни. Так, навіть якщо потім Ви захочете забрати цю систему, на стіні не усунеться ніяких слідів.

Коробные системи в Хмельницькому користуються великою популярністю. Їх купують і для квартир, і для заміських будинків, і навіть для офісних приміщень. В залежності від обраного дизайну ця система може ідеально вписатися в будь-який інтер’єр. В одному приміщенні вона буде виглядати нарядно і яскраво, а в іншому, наприклад офісному, проявить всі свої лаконічні і строгі боку.

Такі коробные системи займають дуже мало місця і в цьому їх чергове перевага. Вони не обмежують простір в кімнаті і тому дозволяють візуально підкреслити великі простору в приміщенні.

Завдяки продуманим функціональним елементам система Profil неймовірно проста в управлінні. Так само вона проста в догляді і не відніме багато часу на чищення. Враховуючи всі вищенаведені переваги, можна сміливо назвати систему Profil найбільш оптимальним оформленням для будь-яких вікон.

Особливості системи Profil:

 • Касета кріпиться на стулку (раму) вікна за допомогою адаптаційної защілочною планки, яка дуже міцно приклеюється двостороннім скотчем. Напрямні приклеюються на штапик або стулку (раму) вікна скотчем шириною 9 мм
 • Новаторська адаптаційна защелочная планка, що з’єднує касету штори зі стулкою (рамою вікна, дозволяє зняти її з вікна без необхідності відклеювання або розрізання двостороннього скотчу.
 • Защелочная планка застосовується точковий спосіб (через 500 мм).
 • Застосування защілочною планки в шматках по 106 мм миниминизирует пружність касети, змонтованої на нерівному профілі вікна, що виключає явище відклеювання рулонної штори від стулки вікна (це зустрічається при широких вікнах).
 • Касета системи «PROFIL» має по всій довжині блокаду нижньої балки, завдяки якій виключається затягування балки в касету.
 • Розміри касети – 47*71мм, направляючої – 23*12мм.
 • Вал алюмінієвий діаметром 18мм.
SK-32
SK-32
Технічні характеристики:
 • Можлива установка на стіну і на стелю;
 • Винос короба: 74 мм;
 • Висота короба: 70 мм;
 • Винос кронштейна для стінного кріплення: 7 мм;
 • Вал алюмінієвий діаметром: 32мм;
 • Кольори: білий, металік.

ЅК-32 є проміжною між системами Profil і SK-40.

Система може встановлюватися як на стіну, так і в стелю (укіс). В кольорі металік система відрізняється незвичайною формою нижньої балки, а також прозорою ланцюжком.

Особливості системи рулонних штор SK-32:

 • Можлива установка на стіну і на стелю
 • Винос короба – 74 мм, висота короба – 70 мм
 • Винос кронштейна для стінного кріплення – 7 мм
 • Ширина готового виробу більше ширини тканини на 45 мм (25мм з боку управління і 20 мм з іншого боку).
 • Використовується алюмінієвий вал діаметром 32мм.
 • Безшумна, м’яка робота механізму.
 • В кольорі металік використовується незвичайна нижня балка.
 • В кольорі металік використовується прозора ланцюжок (металева ланцюжок замовляється додатково)
SK-40
SK-40
Технічні характеристики:
 • Винос карниза: 85 мм;
 • Максимальна ширина системи: 2900 мм;
 • Максимальна висота системи: 4300 мм;
 • Алюмінієвий вал діаметром: 40мм;
 • Винос карниза: 85 мм;
 • Кольори: білий.

Універсальна свободновисящая коробная система рулонних штор, призначена для установки на віконний отвір, стеля. Система практична, надійна в експлуатації і прості в монтажі.

Рулонна штора управляється за допомогою універсального самоблокувального механізму, завдяки якому можна зупиняти тканина в будь-якому місці без необхідності блокування ланцюжка.

Коли у вашому будинку або квартирі назріло питання по установці сонцезахисної системи на вікнах, краще всього скористатися рулонними касетними шторами.

Це варіант зробить вікно естетичним і функціональним. Ідея полягає в тому, що коробные системи SK-40 (касети) «заправлені» рулонної шторкою і кріпляться не до віконного профілю, а до стелі або віконного отвору спеціальною двосторонньою клейкою стрічкою.

При цьому коробка легко знімається при необхідності, наприклад, митті вікна або ж чищенні рулону. Вона вважається універсальною свободновисящей системою рулонних штор, керована самоблокується безшумним і м’яким механізмом.

Коробная система, яку можна купити в інтернет – магазині, досить практичний, легко керована, проста в монтажі і надійна.

Окремого рядка заслуговують дизайнерські рішення системи та її колірна палітра. Два варіанти монтажу, а також різноманітність кольорів: білий, золотий і рустикальний дуб, червоне дерево, горіх, все це робить можливим вписати рулонні штори у будь-який вид вікон. Таке сонцезахисний пристосування може стати прикрасою вікна, або ж гармонійно доповнити вже існуючу оформлення.

Коробные системи в Запоріжжі продаються в спеціалізованих магазинах за найпривабливішими цінами. Основною особливістю систем SK-40 є комплектація карнизами спеціальної конструкції, що дозволяють змінювати відстані між стіною і рулонної шторою.

Тканина, з якої виконані штори-100% поліестер. Це практичний матеріал, що зберігає зовнішній вигляд без змін протягом всього часу користування шторами.

Купуючи системи рулонних штор SK-40, вирішується багато проблем одночасно : захист від проникнення сонячних променів, естетика вікна із збереженням загального вигляду приміщення.

Особливості системи рулонних штор SK-40:

 • За бажанням клієнта система «SK-40» може комплектуватися довгими або короткими карнизами, з подовжувачами карнизів або без них, які дозволяють збільшити відстань між стіною і рулонної шторою.
 • Такі карнизи використовуються при встановленні рулонної штори системи «SK-40» на стіну або стелю, якщо їх площину не дозволяє поставити кліпси з коробом.
 • Винос карниза 85 мм – маленький кронштейн, 125 мм – великий кронштейн, 195 мм – великий кронштейн з подовжувачів.
 • Винос короба – 90 мм, висота короба – 89 мм.
 • Безшумна, м’яка робота механізму.
 • Максимальні габарити систем:
 • Максимальна ширина системи 2900 мм.
 • Максимальна висота системи 4300 мм
 • Максимальна площа рулонної штори 6,0 квадратних метрів.
 • Ширина готового виробу більше ширини тканини на 34 мм (21мм з боку управління і 13 мм з іншого боку).
 • Використовується алюмінієвий вал діаметром 40мм.
 • Система «SK-40» комплектується стопором і держателем ланцюга.
 • Можлива пряма або зворотна намотування

Саме тому рулонні штори в коробі стають переважно все для більшої кількості дизайнерів і оформлювачів. Короб в закритій системі рулонних штор виконує не тільки естетичну функцію, він також захищає вал з тканиною від забруднення.

Тканинні ролети закритого типу бувають декількох видів: з плоскими напрямними, з П-подібними направляючими і без напрямних.

Штори без свердління

Відмінною особливістю однією з коробных систем – штори без свердління – Profil є те, що при монтажі немає необхідності травмувати віконний профіль – весь монтаж повністю здійснюється з допомогою спеціальної двосторонньої клейкої стрічки. При цьому сам короб (касету) можна легко зняти (при необхідності вимити вікно, або при ремонтних роботах), залишивши на полі тільки адаптаційний профіль.

Рулонні штори з напрямними стануть просто чудовим рішенням для приміщень, де вікно являє собою невід’ємну частину інтер’єру. А також вони можуть стати доповненням до традиційних портьєрам або шторам, так і самостійною прикрасою вікна.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!