актив пілот

ActivPilot – це нова, інноваційна система фурнітури з функціями, що підвищують комфорт і безпеку користувача. Фурнітура відрізняється також оригінальним дизайном.

Якщо цінуєш зручність і безпеку, – вибери нову фурнітуру Winkhaus.

безпека

[01] Безпека.

Система замикання базується на штифтах у формі восьмигранних грибків. Грибки взаємодіють зі стандартними або протизламними зачепами зі сталі.

Від них залежить ступінь протизламності: чим більше сталевих зачепів, тим вище стійкість вікна проти злому. Така система – велика свобода вибору: стандартний рівень захисту можна, у разі необхідності, підвищити до рівня 1-ої або 2-го ступеня протизламності.

Досить провести заміну необхідної кількості зачепів і додати сертифецированную ручку з ключем. Це можливо навіть після декількох років експлуатації вікна.

простота регулювання

[02] Простота регулювання.

Зміни температури впливають на розширення і усадку матеріалу, з якого виготовлено вікно. Тому потрібно періодична регулювання притиску стулки до рами.

Восьмигранний замикаючий грибок дає можливість простого регулювання притиску вручну. Повертаючи грибок, можна зменшити притиск стулки до рами влітку і збільшити – взимку.

activPilot – це єдина в світі фурнітурна система з таким способом регулювання.

висока якість

[03] Висока якість.

Високу якість підтверджують документи випробувань на кількість циклів відкривання та замикання згідно зобов’язуючим європейським нормам. Отримані сертифікати гарантують високу міцність і якість фурнітури.

естетика

[04] Естетика.

Сучасний дизайн фурнітури надає вікнам привабливий вигляд. Зацепи на раму і петлі спроектовані згідно з новим трендам в промисловому дизайні.

Закруглені краї фурнітури елегантно виглядають і їх легко утримувати в чистоті.

Можливість додавання функцій

[05] Можливість додавання функцій.

Фурнітуру можна легко оснастити додатковими функціями. Ось кілька елементів, встановлення яких у експлуатоване вікно встановлюється швидко і без проблем.

Замовити фурнітуру ActivPilot!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!