Сайдинг Docke (Деці) проводиться в Росії компанією “Деці Экстружн” з 2005 року. Це одне з найбільших у Росії підприємств з виробництва вінілового сайдинга.

Сайдинг Docke – виготовляється з якісної сировини, на сучасному обладнанні з використанням передових технологій за ліцензією і під контролем компанії “D. O. C. K. E. Systemlosungen Gmbh”, Берлін, Німеччина. Санітарно-епідеміологічний висновок, виданий компанії “Деці Экстружн” Федеральною службою з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини, підтверджує відповідність сайдинг Docke чинним нормативам екологічної та біологічної чистоти продукції.

горизонтальний сайдинг Docke

Сайдинг Docke не виділяє в атмосферу токсичних речовин, негорючий і володіє ефектом “дихання” завдяки передбаченим отворів у панелях.

За короткий строк завдяки високій якості і широкій колірній гамі, російський сайдинг Docke завоював широку популярність на будівельному ринку Росії, Білорусії, Казахстану та Україні. По своїм технічним характеристикам, сайдинг Docke не поступається імпортним аналогам з Канади, США і Європи, але при всіх достоїнствах матеріалу зарубіжних аналогів – вартість сайдинга іноземних виробників значно вище, ніж вартість сайдинга російського виробництва.

деці

Виробництво вінілового сайдинга в Росії знаходиться на такому ж технічному рівні, як і за кордоном. Справа в тому, що обладнання для технічних ліній закуповується у одних і тих самих постачальників, цей момент стосується і сировини. На виході продукт коштує однаково, але імпортний товар перед тим, як потрапити до російському або українському споживачеві на прилавок обростає різними націнками з-за транспортних витрат і митних зборів.

Ще один фактор, який впливає на вартість імпортного сайдинга – підвищення валютного курсу. Зовнішній шар панелі виконаний по спеціальній технології і містить складні модифікатори і особливі стабілізатори. Звідси висока стійкість до перепадів температур і інших погодних явищ, пружність матеріалу. Внутрішній шар має інший склад і характеризує конструкційні властивості панелей.

Гарантований виробником термін експлуатації вінілового сайдинга Docke – 25 років.

Висока функціональність, широка колірна гамма і унікальна структура сайдинг Docke – додадуть Вашому будинку неповторний і оригінальний зовнішній вигляд.

Замовити сайдинг DOCKE

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!