Натуральне дерево у всі часи було найпоширенішим і доступним матеріалом для будівництва та оздоблення будинку. Тепер же будинку з колоди вважаються розкішшю. Docke пропонує чудовий вихід для тих, хто хоче перетворити свій будинок у казковий терем, але не хоче витрачати значні кошти на будівництво зрубу – сайдинг під колоду – Blockhaus.

Вініловий Blockhaus від Docke – це унікальне поєднання російських традицій, краси природного матеріалу та німецької якості від лідера ринку вінілового сайдинга. В німецькій мові blockhaus позначається просто – рубаний будинок. Друге значення цього слова походить від військового терміна “блокгауз” – укріплене спорудження.

block-haus doke

І справді, сайдинговий блок хаус вдало поєднує в собі зовнішній вигляд матеріалу для обшивки заміського будинку – благородного дерева із захисними властивостями, характерними для вінілового сайдинга.

Дерево – один з найкрасивіших природних будівельних матеріалів, але в ході його експлуатації не уникнути старіння і зміни кольору. Відбувається це протягом короткого часу – від одного до трьох років.

Blockhaus від Docke випускається у відтінках, наближених до колірній гамі натурального дерева: банан, бейліс, карамель, лимон, олива, персик, вершки.

палітра кольорів

Саме ці кольори, на думку авторитетних дизайнерів, найбільш гармонійно вписуються в естетику заміської архітектури. Сайдинг під колоду можна використовувати як самостійно, так і в поєднанні з іншими видами сайдинга і будь-якими натуральними оздоблювальними матеріалами.

Конструкція панелей блок хауса ідеально поєднується з різними видами сайдинг Docke, надаючи власникам безліч варіантів дизайну.

Монтаж блок хауса здійснюється так само, як і монтаж звичайного вінілового сайдинга. Технологія монтажу досить проста. Але при всій своїй простоті встановлення сайдингу повинна бути проведена чітко і безпомилково. Оздоблення будинку блок хаусом надає будові красивий і естетичний зовнішній вигляд.

блок-хаус деці

Blockhaus має технологію FARBFEST – стійкість кольору, що забезпечує незмінність його вишуканого відтінку та кольору дерева. І сам матеріал прослужить довго, бо не піддається корозії, не тріскається і витримує перепади температур. Вся продукція сертифікована; гарантований термін експлуатації сайдинга – 25 років.

Замовити блок-хаус Docke!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!