PROFIL – збірна водостічна система з ПВХ, вироблена в Польщі. Підприємство з виробництва водостічних систем з ПВХ PROFIL було засноване в 1982 році. В даний час це сучасна фабрика, що продає свої продукти по всій Польщі, Україні і Білорусії. В Україні ця система експлуатується вже 13 років, будучи найпопулярнішим водостоком.

Водостічні системи PROFIL призначені для відведення з даху будинків і споруд будь архітектурного планування. Елементи і деталі системи виконані з високоякісного ПВХ, до складу якого входять спеціальні добавки, які забезпечують підвищену пластичність матеріалу, а також його стійкість до УФ випромінювання.

водостоки profil

Водостічна система PROFIL 90 ефективно відводить дощову воду з даху поверхнею 70-80 м. кв., PROFIL 130 призначена для відводу води з дахів загальною площею 100-110 м. кв. при використанні однієї труби. Якщо площі даху більше зазначених, то необхідно збільшити кількість водостічних труб або змінити їх розміщення. Вказані величини є результатом спеціальних розрахунків, в яких була прийнята інтенсивність атмосферних опадів, рівна 75мм/ч.

Переваги водостічної системи PROFIL

Рівномірне фарбування в масі. Додавання фарбника безпосередньо в матеріал сприяє збереженню кольору системи протягом усього терміну експлуатації.Спеціальні компоненти забезпечують захист водостоку від ультрафіолетового випромінювання.

Герметичність системи забезпечується високоякісним ЕРDM каучук ущільнювачем,який компенсує лінійне розширення при температурних коливаннях.

профильодин

З’єднувач жолоба з вкладкою,який служить додатковим ребром жорсткості – тим самим надає системі більшу міцність.

Спеціальна форма жолоба перешкоджає переливанню води під час інтенсивних опадів і гарантує високу ефективність відведення води.

Система стійка до атмосферних опадів, що містить кислоти, солі, активні хімічні елементи.

Легкий вага системи в порівнянні з металевими водостоками.

Зручність і простота монтажу.

Має молекулярної пам’яттю, тому після деформації водостоки ПВХ відновлюють свою первісну форму.

Працює безшумно навіть при інтенсивному водовідведенні.

Водостічні системи Profil виробляються згідно встановленим нормам з охорони навколишнього середовища і не містять шкідливих для здоров’я людини елементів. Сучасний естетичний дизайн водостоків Profil відмінно узгоджується з архітектурним стилем будівлі, робить його ще більш ефективним і привабливим.

профильдва

Замовити водостоки Profil!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!