Зарекомендувавши себе як виробник і постачальник високоякісного вінілового сайдинга, компанія “Деці Экструкжн” з 2009 року займається виробництвом водостоків ПВХ. Досвід, накопичений німецькими інженерами і дизайнерами, передові технології, кращі європейські матеріали і обладнання допомагають нам створювати пластикові водостоки, які чудово поєднуються з будь-якими оздоблювальними матеріалами і надійно захищають будівлі.

Пластикові водостічні системи невибагливі у догляді. Щоб підтримувати систему в робочому стані, достатньо її періодично оглядати й очищати від листя та сміття.

Водостоки Docke

Налипання листя на внутрішній поверхні водостоків завжди завдає чимало клопоту. Особливо гостро ця проблема виникає восени. В результаті приходить в непридатність вся водостічна система: водостоки і жолоби засмічуються, потрібно витратити чимало часу і коштів на їх відновлення.

Фахівцями Docke розроблена спеціальна система “Clear Tube”, яка дозволяє позбутися від цієї проблеми. На внутрішній поверхні жолобів і фітингів передбачені спеціальні поздовжні ребра, запобігають налипанню листя всередині водостоків і зменшують ризик засмічення труби.

Водостоки Docke виробляються в п’яти кольорах, які ідеально поєднуються з найбільш поширеними відтінками покрівлі: червоним, коричневим, зеленим, сірим і синім. Пломбір, шоколад, гранат, ківі, банан: у поєднанні з основними кольорами облицювання Ви неодмінно досягнете саме того настрою, який повинен створювати ваш новий фасад!

детальнопроводостокидеке

Замовити водостоки Docke!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!