На сьогоднішній день сайдинг – один з найпопулярніших матеріалів, який застосовується для облицювання фасадів будинків різного типу. Горизонтальний вініловий сайдинг вже добре відомий на українському ринку, завдяки швидкій збірці, доступною ціною, зручність в догляді і широкій колірній гамі, що дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

вертикальний сайдинг docke

Але технології виробництва не стоять на місці. Тепер Docke пропонує покупцеві і вертикальний вініловий сайдинг DockeTrend, в якому актуальні напрямки в області обробки фасадів поєднуються з традиційною німецькою якістю від лідера ринку.

Використання вертикального сайдинга надає додаткові можливості для створення неповторного і індивідуального дизайну будинку. Сайдинг в новому профілі може застосовуватися як самостійно, так і в поєднанні з горизонтальним сайдинг Docke. Тепер крім гри поєднань різних кольорів сайдинг Docke Ваш будинок може відрізнятися від інших і поєднанням панелей різних напрямків.

вер-деці

Вертикальний сайдинг – це продукт найвищої якості. Жорсткий контроль якості вертикального сайдинга ПВХ, використання сучасного обладнання екструзійної техніки, висококваліфікований персонал, постійна перевірка якості сумішей, а також ретельне дотримання технології на всіх етапах виробництва забезпечують вертикальному сайдингу відмінні експлуатаційні характеристики і роблять його лідером у сфері будівельних оздоблювальних матеріалів.

Вертикальні панелі DockeTrend допоможуть Вам підкреслити достоїнства архітектури будинку, акцентувати увагу на окремі елементи фасадів – фронтони, мансарди, або компенсувати недоліки архітектури будинку, наприклад, “витягнути” будинок або окремі його елементи у висоту. Вертикальний сайдинг випускається в чотирьох кольорах: Ківі, Банан, Капучіно, Пломбір.

колір

Поєднуючи сайдинг DockeTrend з іншими кольорами з палітри Docke, Ви зробите свій будинок саме таким, яким хочете його бачити – позитивним, веселковим, гармонійним, неповторним!

Замовити вертикальний сайдинг

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!