Компанія Novik Inc. є визнаним світовим лідером в розробці і виробництві фасадних матеріалів з використанням новітніх технологій модернізованих кополімерів.

Сайдинг-панелі Novik вже багато років використовуються для зовнішнього облицювання фасадів. Вони відрізняються чудовою стійкістю до атмосферних впливів, тривалим терміном експлуатації (завод Novik Inc. надає довічну гарантію на всю свою продукцію).

novik

Панелі імітують натуральні матеріали (тесаний камінь, облицювальна цегла, кедрова дошка, колотоя тріска, дикий камінь).

Глибока фактура, що відображає красу натуральних матеріалів, величезна кількість квітів і відтінків, міцність цього полімерного матеріалу (товщина до 3,5 мм) роблять його справді незамінним помічником у ремонтно-будівельної епопеї, з якою рано чи пізно стикається кожен щасливий володар власного будинку.

Панелі полімерного сайдинг Novik захищені від ураження грибками і комахами, чудово витримують перепади температур, відрізняються вологостійкістю. Вони надійно захистять Ваш будинок від несприятливого впливу навколишнього середовища. Невеликий коефіцієнт теплового розширення дозволяє використовувати цей облицювальний матеріал а різних кліматичних умовах, при великих перепадах температур (+50 -50С), а спеціальні монтажні позначки на тильній стороні панелі полегшують монтаж і роблять його можливим практично в будь-який час року.

новік

Широка колірна гамма і фактурне різноманіття поверхні сайдинга значно розширює сферу його застосування, використовуючи захисні й оформлювальні функції панелей. Панелі Novik використовуються для житлового, комерційного і навіть промислового будівництва. Фасади і фронтони будинку, цоколь, балкони, мансарди і веранди, стіни на кухні, в камінній або вітальні – це далеко не повний список різних способів застосування панелей.

Полімерний сайдинг торгової марки Novik – це не просто будівельний матеріал, це нові можливості, які ви можете подарувати Вашому будинку. Це світогляд. Це високе мистецтво сайдинга, що дозволяє реалізувати Ваші проекти, створені на папері талановитими архітекторами і дизайнерами, але досі недоступні через відсутність відповідних матеріалів, здатних вирішити, здавалося б, нерозв’язні проблеми.

На всі Ваші питання Вам допоможуть знайти відповідь сайдинг-панелі Novik. Широкий асортимент і цікаві дизайнерські рішення, втілені в продукції Novik Inc., дозволяють створити будь-який стиль, використовуючи однорідні панелі, поєднуючи контрастні кольори або різні види сайдинга.

Замовити цокольний сайдинг NOVIK

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!