Теплоізоляція в зимовий період є найбільш важливою для більшості регіонів України. Втрати тепла через скло складаються з теплопровідності, конвекції і теплового випромінювання. Для зменшення втрат тепла застосовують подвійні склопакети, але це дає незначний ефект. Для зменшення цих втрат застосовують “енергозберігаючі склопакети”.

silver pro

ClimaGuard® Solar

Відмінною особливістю ClimaGuard® Solar є практично невидиме покриття на основі срібла і нікелю хрому, яке відштовхує теплове випромінювання від нагрівальних приладів. Завдяки сріблу тепло не передається назовні, а відбивається назад в приміщення, тим самим у декілька разів скорочуючи витрати тепла.

Енергозберігаюче скло ClimaGuard® Solar це:

  • Прохолода влітку (ClimaGuard® Solar виконує функцію фільтру, приміщення повільніше нагрівається в жаркий день);
  • Тепло взимку (вікно з ClimaGuard® Solar практично не пропускає назовні теплову енергію);
  • Фінансова економія (заміна звичайного скла ClimaGuard® Solar забезпечує економію на опаленні до 35%).

В Україні виробляють енергрзберігаючі вікна з використанням склопакетів “Silver Pro”. На відміну від звичайного скла, вони мають багатошарове покриття срібла на поверхні. Шар срібла настільки тонкий, що не перешкоджає променю зоряного спектру. Він на 100% захищає приміщення від інфрачервоного випромінювання. Взимку скло відбиває тепло з боку приміщення, а влітку – з боку вулиці.

Скло виготовляється в Німеччині, Польщі, Люксембурзі, Угорщині за єдиним стандартам якості компанії Guardian, який є одним зі світових лідерів в області виробництва скла.

Таким чином, скло підтримує тепловий баланс, який створює тепло взимку і прохолоду влітку, це зменшить Ваші витрати на використання обігрівачів і кондиціонування. Теплоізоляція енергозберігаючого скла на 50% вище, порівняно з звичайним двокамерним склопакетом.

Однокамерний склопакет в 1,5 рази легше двокамерного, що дозволяє збільшити довговічність фурнітури на 30%. Вікна з енергозберігаючим склопакетом “не плачуть” за будь-якої погоди.

Замовити енергозберігаючий склопакет Silver Pro!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!