Vegas Plisse – самий економний варіант для прямокутних вікон. Відкривання за допомогою ручки – зверху і знизу.

Необхідно пам’ятати:

 • До ширини 1000 мм використовується профіль висотою 15 мм, зверху – посилений профіль заввишки 17 мм. На цей нюанс варто звертати увагу, коли на вікні дві стулки значно відрізняються по ширині.
 • Можливо використовувати лесочную фіксацію і встановлювати систему Vegas Plisse на похилі вікна, при цьому кут нахилу має бути не більше 10 ᵒ. При куті нахилу більше 10 ᵒ рекомендуємо використовувати систему Vegas Plisse М (при установці в штапик), або Plisse ЈМ на тросі (при установці на штапик/раму)
плиссе
Plisse
Технічні характеристики:
 • Штори плісе Vegas Plisse призначені для установки на віконні стулки (рами);
 • Кольори: білий, кремовий, коричневий, металік, золотий дуб, махагон, рустикальний дуб, горіх, сосна.

Штори плісе Vegas Plisse призначені для установки на віконні стулки (рами). Естетична і проста в монтажі. Складається з двох алюмінієвих профілів, між якими розташовується плісирована тканина. При роботі штори, тканина збирається в складки, тому в піднятому вигляді плісе має мінімальні розміри (до 5 см), не перекриваючи світловий отвір.

Використання спеціального набору засувок Vegas Plisse, розрахованих на різні форми штапиків, дозволяє максимально спростити монтаж.

Всі штори Vegas Plisse виготовляються за новою технологією з підтримуючою драбинкою, що дозволяє зберегти складки на виробі.

Великий асортимент відтінків шнурів дає можливість підібрати колір їх максимально близько до відтінку тканини. Широка кольорова палітра профілів і фурнітури дозволяє ідеально вписати штори в дизайн вікна.

Гриф управління з шарніром може бути виконаний в необхідному розмірі для максимально комфортного управління шторою Vegas Plisse на будь-якій висоті.

плиссе-м
Plisse М
Технічні характеристики:
 • Особлива форма напрямних дозволяє встановити Vegas Plisse на різні типи мансардних вікон;
 • Кольори: білий, кремовий, металік, сосна.

Особлива форма напрямних дозволяє встановити Vegas Plisse на різні типи мансардних вікон.

Плісе на вікна можна встановлювати на стельові вікна і зимові сади.

Для штор Vegas Plisse, які знаходяться на великій висоті, рекомендується використовувати гриф управління з шарніром, який можна виготовити будь-якої довжини.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!