Компанія Royal Europa є провідним розробником і виробником сучасних будівельних матеріалів. Заводи компанії працюють на 4-х континентах, завдяки чому продукція постачається замовнику за короткий термін через мережу офіційних дистриб’юторів. Одним з найбільш популярних матеріалів, які виробляє компанія Royal Europa, є сайдинг.

роял європа

Royal Europa є частиною концерну Royal Group Technologies Limited. Це один з передових і найбільш великих виробників будівельних матеріалів на ринку Північної Америки. Ця компанія створена в 1996 році і є лідером з виробництва вінілового сайдинга, декоративного огородження. Підприємство Royal Europa – це відмінний приклад найбільшої інвестиції Канади в Польщі.

Робочі площі компанії Royal Europa складає понад 22 тис. м. кв. Сучасне виробниче обладнання, а також висококваліфікований персонал дозволяють виробляти товар, який відповідає світовим стандартам якості. Продукція Royal Group Technologies користується великим успіхом на світовому ринку і продається практично в кожній європейській країні, а також імпортується в країни Азії та Африки.

Сайдинг Royal Europa випускається завдяки інтегрованому і комп’ютерізованному процесу. Завдяки цьому виробництво відбувається в згоді з навколишнім середовищем, без її порушення і забруднення. Панелі Royal Siding піддаються ретельному контролю якості – SYSTEM DURA. Технологія DURA – це унікальна система випробувань сайдинга, яка розроблена для того, щоб переконати наших клієнтів, що вони отримують один з найбільш стійких видів зовнішнього вінілового фасаду, знаходяться в цей час на ринку. Не дозволяється використовувати свинець і інші важкі метали в якості добавок.

royal

Завдяки унікальним складовим зовнішня поверхня готового сайдинга Royal повністю повторює текстуру пофарбованого дерева, а завдяки ідеальної геометрії панелей при монтажі стики між панелями практично непомітні.

Будь-власник котеджу або заміського будинку бажав би, щоб будова служило йому довго. При цьому максимально тривалий час був гарний фасад. Фасад, виготовлений з полімеру з високою ударною в’язкістю, не гниє як дерево і не іржавіє як метал. Сайдинг Royal Europa стійкий до впливу механічних і атмосферних чинників. Форма і конструкція з’єднань сайдинга гарантують щільність на проникнення вологи всередину, при одночасній можливості дихання стінами. Встановлення цього типу фасаду практично виключає необхідність будь-якої консервації, а миття сайдинга водою усуне будь-які забруднення сайдинга і повертає новий, чистий вид вашого фасаду.

evropa

Переваги сайдинга Royal Europa:

 • стійкість і міцність до механічних пошкоджень;
 • швидкість і легкість монтажу, “суха” технологія дозволяє виробляти монтаж цілий рік, незважаючи на атмосферні умови;
 • цінова доступність;
 • захист від вологи, води, цвілі;
 • відсутність потреби фарбування фасаду;
 • простота збереження чистоти;
 • стійкість до кислот і лугів, що містяться в повітрі;
 • висока стійкість кольорів;
 • гарантія заводу 5 років.
Замовити сайдинг ROYAL EUROPA

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!