Водостічні системи необхідні для всіх типів покрівлі. Неможливо уявити собі будівля або будівля, в якому не було б водостічної системи, і це не дивно, адже водостоки це не просто елемент конструкції, але і важлива функціональна організація. Вони захищають зовнішні стіни від води, фундамент – від зайвої вологості. Завдяки водостоку вода з даху збирається і відводиться певне місце і вдома не загрожує передчасне пошкодження.

Royal Dual Wall Gutter(RDWG) – система вінілових водостічних труб, розроблена на основі нових технічних рішень, що не застосовуються досі ні одним виробником. Абсолютно першої ринкової новинкою є спеціально запроектований двостінна конструкція профілю з внутрішньої гратковою структурою, що забезпечує додаткову жорсткість і збільшену механічну міцність труби.

Royal Dual Wall Gutter

Цікавий профіль жолоба у вигляді декоративного карниза, ідеально вписується в архітектуру будинку. Відповідним чином запроектована конструкція гарантує збільшену стійкість на вм’ятини і деформації, які можуть виникнути згодом удару, сили впливу від опертої сходи, лежачого снігу.

Непластифікований полівінілхлорид з високою ударною в’язкістю (PVC-U), з якого виготовлено систему водостічних труб,характеризується збільшеною пластичної міцністю на високі температури і високою стійкістю на механічні пошкодження, розтягнення і вигини.

дуалволгуттеродин

Застосування спеціально підібраних компонентів збільшує також стійкість на випромінювання UV, кислотні дощі і забруднення повітря, неоціненним достоїнством PVC,є відсутність необхідності консервації і забарвлення.

Замовити водостічну систему Royal Dual Wall Gutter!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!