• Опис
 • Асортимент
 • Колірна гамма
 • Переваги

Ролетні ворота «АЛЮТЕХ» призначені для установки на отвори в торгових центрах, виробничих і складських приміщеннях, а також гаражах. Завдяки компактній конструкції ролетні ворота ідеально підходять для отворів, де вгорі розташовані інженерні комунікації (водопровід, електропроводка та ін). Монтаж рольворот можливий як на отвір, так і в отвір зовні або всередині приміщень. Максимальні розміри отвору для встановлення ролетних воріт: ширина — 7 м, площа — понад 21 м2.

Ролетні ворота (гаражні рольставні) складаються з алюмінієвих профілів, які згортаються в захисний короб, розташований у верхній частині воріт. «АЛЮТЕХ» пропонує профілі роликової прокатки з м’яким і твердим пінним наповнювачем в 16 кольорах, а також екструдовані профілі — вентиляційні та оглядові — в 12 кольорах. Профілі роликової прокатки на відміну від профілів для віконних ролет виготовляються з більш товстої алюмінієвої стрічки. Висота покриває поверхні всіх профілів для рольворот — 77 мм, товщина — 19 мм.

гаражні Ролетні ворота

Основний матеріал для виготовлення ролетних воріт і гаражних рольставен — алюміній — забезпечує високу стійкість конструкції до корозії, впливу атмосферних опадів, перепадів температур, що гарантує міцність, надійність та екологічну чистоту.

Основні переваги ролетних воріт

 • У порівнянні з розпашними воротами рольворота, що працюють у вертикальній площині, ідеально підходять для об’єктів, де під’їзд до гаражу займає невелику територію або в’їзд відбувається з тротуару.
 • Зручність монтажу в гаражах з низькою стелею.
 • Додатковий повітрообмін завдяки використанню вентиляційних профілів.
 • Частковий огляд і освітленість приміщення забезпечується використанням оглядових профілів зі спеціальною прозорою вставкою з полікарбонату.
 • Збереження єдиного стилю і кольору в будинку з різними прорізами за допомогою установки на малих отворах ролет з профілів роликової прокатки AR/37…AR/55 і на великих — серії AG/77.
 • Додаткова стійкість полотна ролетних воріт до вітрових навантажень за рахунок застосування кінцевого захоплення, що дозволяє встановлювати рольворота на прорізи більшої ширини.
 • Ворота з автоматичним управлінням можуть бути оснащені електроприводом з системою аварійного ручного підйому. У разі відключення електроенергії ворота можна відкрити ручним воротковим приводом.
 • Широкий вибір колірних рішень — 16 кольорів — дозволяє створити різноманітні варіанти поєднань воріт з фасадом будівлі. Спеціальна програма підбору кольорів допоможе побачити поєднання ролетних воріт з різними фасадами в широкій колірній гамі.
гаражныеворотаодин
гаражныеворотадва
гаражныеворотатри

Група компаній «АЛЮТЕХ» виробляє широкий асортимент профілів і комплектуючих для ролетних воріт і гаражних рольставен — роллформинговые і екструдовані ролетні профілі, кінцеві профілі, напрямні шини, захисні короби, бічні кришки, октогональные вали, рухомі каретки, консолі.

Для забезпечення безпечної експлуатації ролетні ворота можуть бути оснащені системою «чутливий край». При зіткненні нижнього краю ролетного полотна з перешкодою (людина, автомобіль або інша перепона) система зупиняє рух ролет, а потім міняє його на протилежне.

Власне виробництво дозволяє ефективно контролювати якість виробленої продукції на всіх стадіях життєвого циклу — від проектування до постачання готової продукції клієнтам.

Профілі й комплектуючі для ролетних воріт

Група компаній «Алютех» виробляє та пропонує на ринку широкий асортимент профілів, комплектуючих і приводів для ролетних воріт. Власне виробництво дозволяє забезпечити висококонкурентні ціни при строгому контролі за якістю товарів, що випускаються.

 • Варіанти монтажу
 • Ролетні профілі
 • Кінцевий профіль
 • Направляючі шини
 • Захисні короби
 • Бічні кришки, каретки, консолі
 • Октогональные вали
 • Кінцевий захоплення
 • Система управління

Ролетні ворота можуть монтуватися як з захисним коробом, так і без короба – на консолях.

Основна перевага ролетних воріт на консолях або з бічними кришками з каретками – плавне і безпечне переміщення по напрямних шин, зниження згинаючих навантажень на елементи підвісу, що істотно збільшує термін експлуатації ролетних воріт. Бескоробной монтаж підходить тільки для внутрішньої установки в приміщенні.

протеактивбокс
инсталяциявконсоли

Монтаж ролетних воріт можна запланувати на етапі проектування нового об’єкта або здійснити на побудованому об’єкті. Розрізняють такі основні види монтажу:

маутинопшонодин
маутинопшондва
маутинопшонтри
маутинопшончетыре
маутинопшонпять
маутинопшоншесть

Полотно ролетних воріт складається з алюмінієвих профілів роликової прокатки і екструдованих.

Профілі роликової прокатки

Профілі виготовлені з високоякісної алюмінієвої стрічки з двошаровим лакофарбовим покриттям, відрізняється високою зносостійкістю. Завдяки пенозаполнению профілі володіють тепло – і звукоізоляційними характеристиками.

аг-77
аг-77аш

max max ширина і площа наведені у СНиП 2.01.07

Ролетні профілі екструдовані

Екструдовані профілі для ролетних воріт виготовляються з алюмінієвих зливків за технологією витискування через фільєри матриці і подальшої технології штампування.

Оглядові профілі забезпечують потрапляння денного світла в приміщення, вентиляційні – додатковий повітрообмін в приміщенні. Оглядові профілі застосовуються з прозорими полікарбонатними вставками PI/77.

єв-77
еа-77

Широкий асортимент кінцевих профілів дозволяє вибрати як економічний варіант (ES/77), так і профілі з можливістю установки ригеля замку RL/77 і кінцевого захоплення SH/77 (ESR/77 і ESR/77R). Два варіанти виконання ригельних профілів дозволяють встановити ригельний замок як зовні, так і всередині приміщення залежно від виду монтажу і переваг замовника.

эс77и
эсу77и
эср77
эср77р
айс177

Для ролетних воріт «Алютех» пропонує 4 типорозміру шин: GR70x34E(IE/BE), GR90x34E(IE/BE), GR90x33(I), GR100x35IE.

Шина GR70x34E(IE/BE) може поставлятися як з підкоченими вставками, так і підкоченими вставками-щітками. Шина GR90х34E(IE/BE) поряд з пазами під встановлення вставок має додатковий паз під вставку-щітку. Шина GR90x33(I) є економічним рішенням для комплектації ролетних воріт, поставляється з підкоченими вставками. Посилена шина GR100x35IE з вітровими захопленнями забезпечує стійкість до ролети підвищеним вітровим навантаженням.

Шини застосовуються з профілями AG/77, AG/77H, EV/77W, EA/77, AEG84, AER84, AEG45/S і бічними кришками SF250a, SF300a, SF360, SF360/C, SF405/C.

Для забезпечення підвищеної вітрової стійкості додатково з шинами GR100x35IE, GR70x34E(IE/BE), GR90x34E(IE/BE) можливо використання бічних замків SP/77-MSW, SP/77-MSM. Замки встановлюються в профіль AG/77.

гр90х33(і)
гр70х34е
гр90х34е
гр100х35ІЕ
сп77MSW

«Алютех» виробляє широкий асортимент захисних коробів. Для ролетних воріт пропонуються 45-градусні роллформинговые короба різних типорозмірів – від 250 до 405 мм

Алюмінієві ролформинговые

Захисний короб 45°, серія SB 45

SB45250A
ЅВ45360А

Рухомі каретки призначені для установки в бічні кришки SF250а і SF300а і забезпечують плавне заклад полотна ролетних воріт в направляючі шини. Максимально допустима маса ролетного полотна в ролетних воротах з RC – 120 кг.

Сталеві бічні кришки SF360/S застосовуються для монтажу ролетних воріт спільно з коробом захисним SB45/360. Консоль BRC використовується для бескоробного типу монтажу ролетних воріт. Основна конструктивна особливість даних продуктів полягає в застосуванні універсальних рухомих опорних візків для установки вала. Конструкція каретки з опорою на чотири підшипникових ролика забезпечує плавне і безпечне переміщення по напрямних шин і дозволяє знизити згинальні навантаження на елементи підвісу, що істотно збільшує термін експлуатації ролетних воріт. Максимальна допустима маса ролетного полотна у воротах з SF360/S і BRC – 200 кг.

сайдковеродин
сайдковердва
сайдковертри
сайдковерчетыре
сайдковерпять

Октогональные вали виготовляються з високоякісної сталі, що гальванізується. Вали 70 і 102 мм мають перфораційні отвори для тягових пружин.

ортогональныешафтсодин
ортогональныешафтсдва
ортогональныешафтстри
Аксесуари.

Для забезпечення підвищеної стійкості полотна до стирання, а також більш компактною намотування на вал рекомендується разом з валом RT70x1,2 використовувати в якості елементів підвісу дистанційні кільця RDS70/77 та аксесуари до них: тягові пружини SS190RDS або профіль фіксує AEG77F.

аксесуариесодин
аксесуариесдва
аксесуариестри

Кінцевий захоплення SH/77 забезпечує додаткову стійкість ролетного полотна до вітрових навантажень, завдяки чому запобігає видуванню ролетного полотна з направляючих шин і дозволяє встановлювати ролетні ворота на прорізи більшої ширини.

До складу комплекту захоплення SH/77 входять: (1) гак, (2) фіксатор, (3) заставна пластина, (4) гвинти для кріплення.

Фіксатор (2) встановлюється в напрямну шину GR90x35 або GR90x34E(BE). Гак (1) за допомогою закладної пластини (3) і двох гвинтів (4) кріпиться в паз ригельного профілю ESR/77 або ESR/77R.

эндкаптуреодин

Широкий асортимент приводів і аксесуарів для управління ролетними воротами дозволяє вибрати оптимальний варіант управління: як класичний ручний привід, так і більш комфортне і сучасне рішення – багатофункціональні електроприводи з інтелектуальними системами керування.

Ручне управління:
мануалконтролодин
мануалконтролдва
мануалконтролтри
мануалконтролчетыре
Автоматичне управління:
 • електроприводи з вбудованим радіоуправлінням, з системою розпізнавання перешкод, системою ручного аварійного підйому для управління воротами при відключенні електроенергії;
 • елементи управління – від простих настінних вимикачів до інтелектуальних систем керування: програмованих таймерів, датчиків світла і тепла, вітру і дощу.

Більш детальна інформація про асортимент профілів, комплектуючих і приводів для ролетних систем міститься у технічному каталозі Ролетні системи «АЛЮТЕХ».

Широка колірна гамма профілів і комплектуючих для ролетних систем «Алютех» забезпечує різноманітні варіанти поєднань ролет з фасадом будівлі. Залежно від кольору рольставні можуть зливатися з фасадом або, навпаки, служити яскравим елементом, створюючи оригінальні і індивідуальні рішення. Спеціально розроблена програма підбору кольорів дозволить вам вибрати будь-які кольорові поєднання.

колірна гама

Вся вказана комплектація розширеної колірної гамі доступна для замовлення у вигляді довгоміра. Можливість постачання готових виробів у цікавому для Вас кольорі уточнюйте у регіональних представництвах ГК «АЛЮТЕХ».

 • Якість продукції
 • Широкий асортимент
 • Колірні рішення
 • Вітрова стійкість
 • Енергоефективність

Рівномірне пенозаполнение профілів роликової прокатки

Пенозаполнение профілів роликової прокатки AG/77 і AG/77H рівномірне, без пор і порожнин. Це гарантує високу стійкість профілів до навантажень і мінімізує деформацію.

Якісні алюмінієві сплави

Високу якість алюмінієвих сплавів для виробництва екструдованих профілів «АЛЮТЕХ» підтверджено висновком акредитованого випробувального центру державного наукової установи «Інститут порошкової металургії» (атестат № BY/112.02.1.0.0263), де була проведена експертиза сплавів. Для виробництва профілів використовуються тільки первинні сплави.

Лакофарбове покриття

Висока якість лакофарбового покриття профілів роликової прокатки і роллформинговых захисних коробів «АЛЮТЕХ» підтверджено протоколами випробувань BASF Coating (Німеччина) і AkzoNobel (Швеція). Якість покриття екструдованих профілів «АЛЮТЕХ» посвідчено сертифікатом QUALICOAT (Швейцарія).

Покриття характеризується:

 • високою стійкістю до стирання і подряпин;
 • стійкістю до розтягування, розтріскування і відшарування;
 • стійкістю до УФ-випромінювання і перепадів температур;
 • високою стійкістю до корозії;
 • стійкістю до впливу агресивних середовищ, наприклад, миючих засобів, парів розчинників, лугів та ін,
 • для екструдованих профілів – стабільністю блиску глянсового покриття.
колорскоатингодин
колорскоатингдва
колорскоатингтри

Високі антикорозійні властивості

 • Стійкість лакофарбового покриття екструдованих профілів до корозії підтверджена сертифікатом SEASIDE. Це актуально для приморських регіонів, для яких характерна велика кількість солей у повітрі, зокрема іонів хлору і йоду.
 • Високі антикорозійні властивості алюмінієвих бічних кришок «АЛЮТЕХ» підтверджені випробуваннями акредитованого при Міністерстві архітектури і будівництва Республіки Білорусь науково-дослідного республіканського унітарного підприємства по будівництву «Інститут Белніїс» (Атестат № BY/112/02/1/0/0290) у відповідності з ГОСТ 9.308-85.

Якісне сполучення всіх конструктивних елементів ролетних воріт

Стабільна геометрія профілю, захисних коробів, октовалов, якісне лиття бічних кришок гарантують якісне сполучення всіх деталей ролетних воріт – панелей короби з бічними кришками, валів з капсулами, адаптери для електроприводів іншими комплектуючими. Це забезпечує відсутність зазорів, виступаючих частин, сприяє безперебійній роботі приводу і довгому терміну служби воріт, а також гарантує якісний монтаж.

якісне сполучення

Профілі для ролетних воріт

Асортимент профілів включає алюмінієві профілі роликової прокатки з твердим або м’яким пінним наповненням, алюмінієві екструдовані вентиляційні та оглядові профілі. Оглядові профілі забезпечують частковий огляд і освітленість приміщення, а вентиляційні профілі – додатковий повітрообмін.

Профілі для ролетних воріт

Кінцеві профілі

«Алютех» пропонує різні кінцеві профілі для ролетних воріт – універсальні і ригельні профілі – всього 4 типорозміру. Ригельні профілі призначені для установки ригеля замку RL/77 для замикання рольворот на ключ. Два варіанти ригельного профілю дозволяють встановлювати замок як зовні, так і всередині приміщення.

Кінцеві профілі

Направляючі шини

Асортимент напрямних шин «Алютех» для комплектації ролетних воріт дає можливість вибрати як економічне рішення для невеликих прорізів – шина GR70x34IE, так і шини з великим розміром зева для заходу полотна для широких отворів – GR90x35 і GR90x354BE. Крім того, шина GR90x354BE має додаткову вставку-щітку, яка забезпечують додаткову шумоізоляцію і захист від попадання пилу.

Рухомі каретки і консолі

Основною конструктивною особливістю цих продуктів є застосування універсальних рухомих опорних візків для установки валу, що забезпечує:

 • плавне і безпечне переміщення по напрямних шин;
 • зниження згинаючих навантажень на елементи підвісу;
 • збільшення терміну експлуатації ролетних воріт.

Рухомі каретки призначені для установки в бічні кришки. Максимальна допустима маса полотна – 120 кг.

Сталеві бічні кришки SF360/S з вбудованими каретками застосовуються для монтажу ролетних воріт з захисним коробом SB45/360. Консоль BRC застосовується для бескоробного типу монтажу ролетних воріт. Максимальна допустима маса полотна – 200 кг.

Рухомі каретки і консолі

Регульовані капсули і інерційні гальма

Комплектація ролетних воріт регульованими капсулами спільно з інерційними гальмами забезпечує захист від обриву і падіння ролетного полотна у випадках виходу з ладу редукторного механізму електроприводу. Завдяки цьому забезпечується додатковий захист і безпека експлуатації ролетних воріт з великою масою полотна.

Система захисту нижнього краю

Ролетні ворота «Алютех», оснащені системою захисту нижнього краю, електроприводом з NHK та інерційним гальмом, відповідають всім вимогам Європейських стандартів безпеки EN 12453, EN 12604.

Система захисту нижнього краю («Чутливий край») є однією з основних систем безпеки ролетних воріт. При зіткненні нижнього краю ролетного полотна з перешкодою, наприклад, автомобілем, людиною та іншою перешкодою, система зупиняє рух воріт, а потім міняє його на протилежне.

Система захисту нижнього краю

Сполучуваність кольорів окремих елементів ролети

ГК «Алютех» забезпечила максимальну відповідність всіх кольорів профілів з різними типами покриття поліуретановим, поліефірним, полімерно-порошковим. Це гарантує відсутність разнооттеночности в одному готовому виробі.

сполучуваність квітів

Широкий вибір колірних рішень

Найкращий вибір колірних рішень ролетних воріт серед країн СНД завдяки власним комплексу по фарбуванню алюмінієвої стрічки – 13 кольорів. Широка колірна гамма забезпечує різноманітні варіанти поєднань воріт з фасадом будівлі. Залежно від кольору рольворота можуть зливатися з фасадом або, навпаки, служити яскравим елементом.

колірні рішення

Одним з головних критеріїв при виборі ролетних воріт є їх працездатність, яка забезпечується в першу чергу за рахунок стійкість до вітрових навантажень.

Для забезпечення безпеки населення від нанесення травм елементами будівель і конструкцій розроблені нормативні документи з обов’язковими вимогами до об’єктів з безпеки, в тому числі при впливі вітрових навантажень.

«АЛЮТЕХ» – єдина на території СНД компанія – виробник ролетних воріт, володіє обладнанням для проведення випробувань на вітрову стійкість, повітро – і водопроникність плоских конструкцій.

вітрова стійкість

Ролетні ворота «АЛЮТЕХ» випробувані на стійкість до вітрових навантажень відповідно до ГОСТ Р 52502-2012, СНиП 2.01.07 і EN12424 на випробувальному стенді KS PC (виробництво – Німеччина).

Нормативні документи ГОСТ 52502-2012, СНиП 2.01.07-85 та EN 12424 визначають кількість вітрових районів/зон і величину випробувального тиску для кожного з них. Кожна зона включає в себе території з однаковими кліматичними умовами (температура, переважаючі і максимальні вітру тощо). Для кожної із зон встановлюються величини випробувального тиску (табл. 1-3).

 • СНиП 2.01.07 «Навантаження і впливи» встановлює класифікацію по восьми вітрових районах з характерними для них величинами вітрового тиску від 170 до 850 Па і швидкістю вітру від 16,8 до 37,7 м/с.
 • ГОСТ Р 52502-2012 «Жалюзі-ролети металеві. Технічні умови» визначає вісім вітрових класів ролет з тиском від 50 до 400 Па.
 • На території країн ЄС діє EN 12424 «Двері та ворота промислові, комерційні, гаражні. Опір вітровому навантаженню. Класифікація», який виділяє чотири вітрових класу ролетних воріт з тиском від 415 до 1375 Па.

ветроваяустойчивостьодин

Питання енергозбереження актуальне практично для всіх мешканців приватних будинків. Всім відомо, що особливу увагу треба приділяти теплоізоляції віконних прорізів, стін, підлоги, проте не варто забувати про підсобні приміщення, наприклад, гаражі.

Теплоефективність ролетних воріт «Алютех», виготовлених з профілів роликової прокатки AG/77 та AR/555, була доведена в міжнародному інституті ift Rosenheim (Німеччина).

Енергоефективність

Результати випробувань показали, що при установці ролетних воріт тепловтрати приміщення знижуються, опір теплопередачі R становить 0,18 м2 K/Вт. Даний показник враховує опір тільки ролетного полотна.

Результати випробувань в інституті ift Rosenheim наведені в таблиці нижче:

энергиэфиниенсиодин

На підставі цього показника можна зробити просте порівняння з іншими будівельними матеріалами. Наприклад, за тепловим характеристикам установка ролетних воріт порівнянна з 15-сантиметрової цегляною кладкою або 7-сантиметровим шаром дуба.

энергиэфиниенсидва

Випробування проводилися згідно з методикою європейського стандарту EN ISO 12567-1:2010-07 з використанням термокамери «hot-box».

«Hot-box» складається з гарячого і холодного відділень, між ними знаходиться випробувальна рама, на яку міститься зразок ролетних воріт. У гарячому і холодних відділеннях встановлюють відповідні температури, після чого вимірюють тепловий потік, що проходить через зразок.

Таким чином, випробування, проведені в провідних міжнародних інститутах, в черговий раз підтверджують високу якість ролетних воріт «АЛЮТЕХ».

энергиэфиниенситри

Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)