Залиште заявку і ми підберемо для вас потрібні ролети / рольставні!

Ролетні системи (іншими словами – рольставні або ролети) встановлюються на дверні або віконні отвори і забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому.

захисні ролети

Захисні ролети від “АЛЮТЕХ”

Компанія «АЛЮТЕХ» вже більше 20 років піклується про красу, безпеки і затишку мільйонів будинків, офісів та інших об’єктів по всьому світу, пропонуючи естетичні і надійні рольставні – спеціальні захисні конструкції з алюмінієвих профілів, призначені для вікон і дверей.

протягом усього часу, ми займаємося виробництвом і складанням ролетних систем для вікон і дверей. Поточний асортимент продукції налічує понад 10 000 найменувань ролетних комплектуючих різного конструктиву і колірної гами.

Серед продукції – екструдовані і пенозаполненные профілі, кінцеві профілі і направляючі шини, захисні короби і бічні кришки, елементи підвісу і управління ролетами, а також багато-багато іншого.

шутерсодин

В даний час Група компаній «АЛЮТЕХ» пропонує ролети високої якості в різних цінових сегментах для будь-якої групи клієнтів. Це класичні ролети серії Classic і бюджетний варіант – ролети серії Economy. Обидві серії мають як загальні переваги, так і відмінні характеристики.

Переваги ролет від “АЛЮТЕХ”

сьогодні встановити на вікна або двері ролети (рольставні) – це значить виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві віконні ролети надійні, міцні і довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, що використовуються при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.

Основними конструктивними елементами віконної ролети є:

1. Ролетне полотно.

може складатися з пінозаповнених або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. Поточний асортимент включає 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 36мм до 55мм) та 3 види екструдованих профілю (42мм, 44мм, 55мм).

Для забезпечення підвищеної жорсткості ролетного полотна у відкритому положенні, а також в цілях перешкоди несанкціонованого підйому полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.

2. Екструдовані направляючі шини.

Забезпечують рух ролетного полотна при намотуванні його в короб. Залежно від вимог, що пред’являються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту, при монтажі можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані направляючі шини (кутові, дистанцирующие, здвоєні).

3. Захисні короби і бічні кришки.

підбираються в залежності від зовнішнього екстер’єру приміщення (45 -, 20-градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції (роллфірмінговие або екструдовані).

4. Елементи керування ролетою.

підбираються виходячи з розміру і ваги ролети (рольставні), а також зручності управління. Можуть бути ручні або автоматизовані (електроприводи).

варто також відзначити, що власне виробництво дозволяє нам контролювати якість виготовляються рольствен на всіх етапах виробництва. І як результат, ви отримуєте високоякісний продукт, легкий в управлінні і надійний в експлуатації.

Автоматика для рольставен

Автоматика дозволяє зробити управління рольставнями простим і зручним, а також більш повно використовувати їх переваги. Автоматизація рольставен на вікнах має на увазі установку електроприводів і систем управління. Залежно від умов використання і бюджету управління ролетними системами та іншими суміжними пристроями в будинку здійснюється за допомогою настінних вимикачів, пультів дистанційного керування, а також за допомогою інших систем. Широкий асортимент дозволяє підібрати систему управління рольставнями для різних типів будівель, що включають офісні будівлі, заміські будинки і квартири.

шутерсдва

Найбільш яскраво переваги автоматизації розкриваються при необхідності управління великою кількістю рольставен і інтеграції в систему розумного будинку.

Завдання, що вирішуються ролетними системами “АЛЮТЕХ”

 • Захист від сторонніх поглядів. Рольставні на вікнах вкриють від чужих поглядів, дозволять створити комфортну обстановку і зосередитися на роботі або відпочинку.
 • Захист від шуму. Віконні рольставні з пенозаполненных профілів здатні відчутно знизити рівень шуму в приміщенні: це додатковий плюс для тих, у кого чуйний сон або робота, що потребує особливої тиші і концентрації.
 • Захист від негоди. Досить опустити ролокасети на вікнах, і навіть сама погода перестане становити загрозу, а килими, предмети меблів і штори не будуть вигоряти на сонці.
 • Захист від сонця. Віконні рольставні здатні зберегти прохолоду навіть в найспекотніші дні і захистити штори, меблі, килимові покриття від вигорання.
 • Захист від злому. Вікна, розташовані на перших поверхах, особливо часто привертають увагу грабіжників. Завдяки високій міцності ролети відмінно протистоять механічному впливу, забезпечують безпеку мешканців і співробітників будівлі, а також збереження майна.
 • Економія енергії. При закритих ролетах приміщення повільніше остигає і менше нагрівається, завдяки чому взимку вдається скоротити витрати на його прогрів, а влітку – на кондиціонування.

Купуючи віконні ролети у представників «АЛЮТЕХ», ви можете розраховувати на оперативну доставку, якісний монтаж і 2 роки гарантійного обслуговування виробів

Як правильно вибрати ролети на вікна

Щоб не загубитися в широкому асортименті ролет, в першу чергу потрібно визначитися, де будуть встановлені ролети – в житловому будинку, офісі, банку, магазині або на іншому об’єкті. Також важлива стадія реалізації об’єкта: для проектованого, реконструюється, і вже побудованого будівель будуть доступні різні рішення.

Коли необхідна інформація буде отримана, від покупки якісних і красивих ролет на вікна вас будуть відділяти 7 простих кроків:

 • Крок 1. Визначити тип і серію захисного короба.
 • Крок 2. Вибрати тип профілю.
 • Крок 3. Визначити розміри профілю.
 • Крок 4. Підібрати відповідні напрямні шини.
 • Крок 5. Вибрати зручний варіант управління ролетою.
 • Крок 6. Вибрати систему замикання.
 • Крок 7. Визначитися з кольором ролет виходячи з дизайну фасаду (при бажанні колірне рішення можна вибрати і на самому початку).

щоб не помилитися в якості виробу, подивіться наступну відеопідбірку “АЛЮТЕХ” з порадами щодо вибору рольставен.

«АЛЮТЕХ”: якісні віконні рольставні для красивого і комфортного життя

Виготовляючи ролети «АЛЮТЕХ» контролює понад 50 характеристик, застосовуючи для цього 40 методів перевірки якості. В результаті відмінні характеристики дозволяють їм відповідати національним і міжнародним стандартам якості та безпеки, а розширена колірна гамма, великий вибір профілів та комплектуючих – очікуванням покупців.

Ролети на вікна «АЛЮТЕХ» поставляються в більш ніж 30 кольорах, а також в ексклюзивних колірних рішеннях під дерево. Виробник пропонує профілі роликової прокатки 11 типорозмірів і екструдовані профілі 5 типорозмірів для виготовлення полотна системи. Віконні рольставні також можна доповнити різними захисними коробами: для зовнішнього і вбудованого монтажу, 20 – і 45-градусними, круглими або напівкруглими.

шутерстри

В залежності від того, наскільки активно буде використовуватися система, можна вибрати ролети з ручним або автоматичним управлінням. “АЛЮТЕХ” пропонує рішення для будь-якої будівлі і бюджету: 6 типів ручних механізмів і великий вибір електроприводів і елементів управління.

Хочете почути думку тих, хто вже користується віконними ролетами «АЛЮТЕХ»? Дивіться серію міні-інтерв’ю про вибір на користь якості та естетики.

Класичні ролети серії Classic

Група компаній «АЛЮТЕХ» пропонує ролети високої якості в різних цінових сегментах для будь-якої групи клієнтів. Це класичні ролети серії Classic і бюджетний варіант – ролети серії Economy. Обидві серії мають як загальні переваги, так і відмінні характеристики.

класик та економи

Що спільного між ролетами серій Classic і Economy?

Повышенныепрочностныехарактеристики

Підвищені міцнісні характеристики.

Використання більш товстої стрічки для профілів (Economy до 10%, в Classic до 33%), для захисних коробів (до 27%), більш товстих стінок стандартних напрямних шин (Economy до 15%, в Classic до 25%) у порівнянні з окремими виробниками. Це гарантує високу стійкість до деформацій і підвищену міцність ролет при транспортуванні, установці і експлуатації.

двухслойноелакокрасочноепокрытие

Двошарове лакофарбове покриття.

Лакофарбове покриття ролетних профілів «АЛЮТЕХ» складається з двох шарів з роздільним випалюванням і має товщину ≈ 30 мкм, що в 1,5-2 рази товще одношарового покриття. Двошарове покриття витримує понад 5000 циклів підйому-опускання полотна без потертостей до металу. А це більше 10 років щоденної експлуатації.

равномерноепенозаполнение

Рівномірне пенозаполнение.

Рівномірне пенозаполнение профілів «АЛЮТЕХ» без пустот та порожнин, а також висока щільність піни (м’якої – 70-80 кг/м3, твердої – 318-322 кг/м3) забезпечує стійкість до деформацій і підвищену міцність полотна до вітрових і ударних навантажень. Використання профілів з більш щільною піною веде до збільшення розмірів закриваються прорізів.

Широкийвыбортехническихрешений

Широкий вибір технічних рішень.

Великий вибір технічних рішень дозволяє підібрати варіант для будинків будь-якого архітектурного стилю і підвищених вимог до комфорту. Це 5 типів коробів-20°, 45°, круглі, напівкруглі, вбудовані (»приховані”). Це суміщені ролети, ролети з вбудованою АМС. Це різні елементи підвісу полотна, що поліпшують експлуатаційні властивості ролет. Це інтелектуальні системи управління і безліч додаткових аксесуарів.

Постоянныйконтролькачества

Постійний контроль якості.

«АЛЮТЕХ ” контролює понад 50 параметрів, застосовуючи більше 40 методів контролю якості продукції. Висока якість ролетних систем підтверджена сертифікатами і протоколами випробувань лабораторій міжнародних компаній і провідних науково-дослідних центрів Німеччини, Бельгії, Чехії, Росії, Білорусі. Постійний контроль якості гарантує тривалий термін служби виробів.

Чим відрізняються ролети серій Classic і Economy?

Постоянныйконтролькачества

Товщина алюмінієвої профільної стрічки.

Classic: 0,28-0,49 мм – на 25-30% товщі, ніж у серії Economy;

Economy: 0,23-0,28 мм

Толщинастенокшин

Товщина стінок шин.

Classic: ≥ 1 мм – на 11% більше, ніж у серії Economy;

Economy: ≥ 0,9 мм

ветроваяустойчивость

Вітрова стійкість.

Classic: ролети підходять для будь-яких вітрових районів по СНиП 2.01.07 з вітровим навантаженням до 850 Па (відповідає швидкості вітру до 135 км/год) і закривають до 18% великі отвори, ніж серія Economy;

Economy: Ролети закривають отвори до 15% менші, ніж серія Classic.

Однородностьцветаицветоваягамма

Однорідність кольору і колірна гамма.

Classic: колірна відмінність з’єднаних е* 1 невловима людським оком. Колірна гамма – більше 30 кольорів;

Economy: Допустимий колірний різниця ∆Е 1-1,5 може визначити тільки експерт. Колірна гамма – 5 найбільш популярних кольорів.

Соответствиестандартам

Відповідність стандартам.

Classic: Ролети сертифіковані на безпеку і вітрову стійкість з ГОСТ Р 52502-2012**, СТБ 51.2.03-2000, EN 13659 і відповідають більш ніж 20 національним і міжнародним стандартам;

Economy: Ролети виготовляються згідно ТУ.

*∆Е – коефіцієнт колірного відмінності. Це основний критерій контролю якості кольору, який показує відмінність кольору зразка-еталону і вибірково взятого зразки пофарбованої стрічки. Значення має бути 1.

**ГОСТ Р 52502-2012 регулює технічні вимоги до жалюзі і ролет, виробленим і встановлюються в Росії з вересня 2012 року.

Переваги ролет серій Classic і Economy для кінцевого покупця

Оптимальноесоотношениеценыикачества

Оптимальне співвідношення ціни та якості.

незважаючи на істотні переваги ролет серії Classic, ціна вище на 18-20% в порівнянні з серією Economy. Для типового котеджу різниця у вартості складе 150-200 євро(типовий котедж – 8-10 вікон). Покупець може вибрати найбільш оптимальне для нього рішення, виходячи з потреб і потреб цільових.

Длительныйсрокслужбыроллет

Тривалий термін служби ролет.

Висока стійкість до стирання завдяки двошаровому лакофарбовому покриттю. Воно витримує більше 5000 циклів підйому-опускання без потертостей до металу, що рівноцінно 10 років щоденної експлуатації. Підвищені характеристики міцності за рахунок більш товстої стрічки захисних коробів, більш товстих стінок напрямних шин, рівномірного пінозаповнення профілів. Це гарантує стійкість до деформацій і підвищену міцність ролет при транспортуванні, установці і експлуатації.

Надежностьибезопасность

Надійність і безпеку.

Всі ролети «АЛЮТЕХ» можуть встановлюватися в районах з різними вітровими навантаженнями по СНиП 2.01.07, в різних географічних точках світу. Профілі серії Classic стійкі до ударних і вітрових навантажень до 850 Па (можна порівняти зі швидкістю вітру до 135 км/год). Ролети серії Economy закривають до 15% менші отвори, ніж серія Classic.

Удовлетворениелюбыхпожеланийпокупателя

Задоволення будь-яких побажань покупця.

Різні унікальні технічні рішення, розроблені «АЛЮТЕХ», дозволяють закрити практично будь-який отвір. А інтелектуальні системи управління дозволяють з легкістю відкривати і закривати ролети «АЛЮТЕХ» з будь-якої точки в будь-який час з максимальною зручністю та простотою.

Привлекательныйвнешнийвид

Привабливий зовнішній вигляд.

Всі елементи ролети серії Classic – полотно, короб, шини – мають однаковий відтінок завдяки високоякісному покриттю і постійно контрольованого коефіцієнту колірного відмінності ∆Е.

ми впевнені, дана інформація допоможе вам прийняти вірне рішення. Або ролети серії Classic – де надійність і безпека на першому місці, а оригінальний колір можна підібрати під екстер’єр вашого будинку. Або ролети серії Economy, трохи менш міцні, з обмеженим набором кольорів, але більш доступні за ціною.

Різниця у вартості ролет Classic і Economy для типового котеджу на 8-10 вікон складе 150-200 євро (що економічно виправдовує застосування більш дорогих виробів).

Профілі та комплектуючі для віконних і дверних ролет

група компаній “Алютех” виробляє більше 90% профілів і комплектуючих для ролетних систем. Всього понад 6 тисяч позицій. Повний виробничий цикл дозволяє забезпечити випуск продукції високої якості і за конкурентними цінами.

Більш детальна інформація про асортимент профілів, комплектуючих і приводів для ролетних систем міститься у технічному каталозі Ролетні системи “АЛЮТЕХ”.

 • Варіанти монтажу

Ролетні системи можуть монтуватися на віконні та дверні прорізи як зовні, так і всередині приміщень, що дозволяє врахувати архітектурні та дизайнерські особливості фасаду будівлі.

Монтаж ролетних систем можна запланувати на етапі проектування нового об’єкта або здійснити на побудованому об’єкті.

Рольставні можна встановлювати як із зовнішнім (20, 45-градусні, круглі чи напівкруглі короби), так і з вбудованим («невидимий» короб SB-I) захисним коробом.

Монтаж із зовнішнім коробом.

розрізняють наступні основні види монтажу з зовнішнім коробом:

патчинсталейшонодин
патчинсталейшондва
патчинсталейшонтри
патчинсталейшончетыре
патчинсталейшонпять
патчинсталейшоншесть

Монтаж з вбудованим коробом.

Основна особливість даної системи-прихована установка захисного короба в фасад будівлі. Дані варіанти монтажу передбачають виконання в процесі будівництва спеціальних ніш в перемичці перекриття отвору під установку короби ролети.

Розрізняють наступні основні види монтажу з вбудованим коробом SB-I:

эбовзеопенингодин
эбовзеопенингдва
эбовзеопенингтри
 • Ролетні профілі

Основна частина ролети – ролетне полотно, яке складається з алюмінієвих профілів роликової прокатки або екструдованих. Асортимент ролетних профілів «Алютех» включає профілі двох серій – Classic і Economy. Профілі серії Classic відрізняються підвищеною міцністю і пропонуються в розширеній кольоровій гамі. Профілі серії Economy – трохи менш міцні, з обмеженим набором кольорів і більш доступні за ціною.

Ролетні профілі роликової прокатки.

Профілі виготовлені з високоякісної алюмінієвої стрічки з двошаровим лакофарбовим покриттям, відрізняється високою зносостійкістю. Завдяки пінозаповнення профілі володіють тепло – і звукоізоляційними характеристиками.

профілі роликового прокатки можуть бути з перфорацією і без перфорації. Перфоровані профілі мають вузькі отвори вздовж верхньої замкової частини. Розсіяне світло, що проникає крізь отвори, створює приємний напівтемрява.

Серія Classic:

класиксерияодин
класиксериядва
класиксериятри
класиксериячетыре
класиксерияпять
класиксерияшесть
класиксериясемь
класиксериявосемь
класиксериядевять

Серія Economy:

экономисерияодин
экономисериядва
экономисериятри

Max ширина і max площа наведені по СНиП 2.01.07

Ролетні профілі екструдовані.

Екструдовані профілі для ролетних систем виробляються з алюмінієвих стовпів за технологією пресування через фільєри матриці. Ролети, виготовлені з цих профілів, що відрізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок і наявності поперечного ребра жорсткості.

серія Classic:

роллершутеркласикодин
роллершутеркласикдва
роллершутеркласиктри

Серія Economy:

роллершутерэкономиодин
роллершутерэкономидва

Max ширина і max площа наведені по СНиП 2.01.07

 • Кінцевий профіль

Вибір кінцевих профілів залежить від типорозміру застосовуваного профілю, а також варіанти замикання ролети.

Широкий асортимент кінцевих профілів дозволяє вибрати універсальний варіант (ESU9x35, ESL9x50, ESU13x50, ESU13x52) або профілі з можливістю встановлення ригельного замка RL(ES9x45 (R), ES14x51 (R)). Застосування замкових профілів KPU37/R, KPU45/R дозволяє встановити ригельний замок як зовні, так і всередині приміщення залежно від виду монтажу і переваг замовника. Профіль KPU/R дає можливість встановити ригельний профіль з замком на рівні вище кінцевий ламелі ролетного полотна, що дозволяє зменшити попадання в замок пилу і бруду в процесі експлуатації.

Профілі поставляються без вставок або з ПВХ-вставками і вставками-щітками.

Кінцеві профілі (універсальні, ригельні та замкові):

эндпрофильодин
эндпрофильдва
эндпрофильтри
эндпрофильчетыре
эндпрофильпять
эндпрофильшесть
эндпрофильсемь
эндпрофильвосемь
эндпрофильдевять
эндпрофильдесять
эндпрофильодинадцать
 • Направляючі шини

Великий вибір напрямних шин «Алютех» дає можливість підібрати шини для ролет, встановлених на отворах будь-яких розмірів, з урахуванням вимог до протизламної стійкості, можливості економії на широких отворах, особливостей прорізів.

стандартні шини

Це класичні шини, які застосовуються для стандартних ролетних конструкцій з пред’явленням базових вимог до ролет.

гайдреилсодин
гайдреилсдва
гайдреилстри
гайдреилсчетыре
гайдреилспять
гайдреилсшесть
гайдреилссемь
гайдреилсвосемь
гайдреилсдевять

Спеціальні шини

Здвоєні шини (GR79x22E(IE,BE)) використовуються для поєднання двох і більше ролет і для поділу широких отворів, що дозволяє знизити вартість конструкції.

Дистанцирующие шини (GR53x34E(IE,BE), GR53x42E(IE,BE)) застосовуються для дистанціювання ролет від віконно-дверних прорізів. Сприяють підвищенню тепло – і звукоізоляції.

Кутові шини (GR45x60E(IE,BE), GR53x60E(IE,BE)) використовуються для зручності установки ролет в отворах будівель, що мають зовнішній теплоізоляційний шар. Також шини підходять для дистанціювання від вікон/дверей.

спешалтаерсодин
спешалтаерсдва
спешалтаерстри
спешалтаерсчетыре
спешалтаерспять

Декоративні накладки

Для підвищення естетичних властивостей ролетних систем з круглими і напівкруглими коробами і направляючими шинами GR53x22/eco, GR53x22, GR53x60, GR53x34, GR53x42 передбачено використання декоративних накладок GRC53.

декоративмоулдингодин
декоративмоулдингдва
декоративмоулдингтри

Посилені шини

мають велику товщину стінки в порівнянні зі стандартними шинами. Використовуються в ролетних конструкціях для підвищення протівовзломной захисту об’єктів.

реинфорсестайрсодин
реинфорсестайрсдва
 • Захисні короби

«Алютех» виробляє і пропонує широкий асортимент захисних коробів:20 і 45 градусні, круглі і напівкруглі, систему вбудованих коробів. Великий вибір типорозмірів коробів-від 125 до 405 мм дозволяє встановлювати ролети на отвори різних розмірів.

Алюмінієві роллформінгові короби

алюминумбоксесодин
алюминумбоксесдва
алюминумбоксестри
алюминумбоксесчетыре
алюминумбоксеспять

Алюмінієві екструдовані короби

алюминумэкструдетсодин
алюминумэкструдетсдва

Система вбудованих коробів

систембилдодин
 • Бічні кришки

«Алютех» виробляє великий асортимент бічних кришок – 20 – і 45-градусні, круглі і напівкруглі, проміжні кришки для суміщених ролетних систем. Широкий розмірний ряд – від 125 до 405 мм – дозволяє встановлювати ролети на різних отворах.

сайдковеродин
сайдковердва
сайдковертри
сайдковерчетыре
сайдковерпять
сайдковершесть
сайдковерсемь

Проміжні кришки

Проміжні кришки – здвоєні і наскрізні – призначені для поділу широких прорізів (вітрин) за допомогою двох і більш рольставен. «Алютех» пропонує великий вибір проміжних кришок – 45-градусні, круглі і напівкруглі, в п’яти типорозмірах – від 137 до 205 мм. Проміжні кришки встановлюються разом з напрямними шинами GR79x22E і GR83x22E.

Здвоєні кришки SF…/D имеютцентральную бобышку з внутрішньої і звороті кришки, що дозволяє встановити незалежне керування кількома рольставнями.

Наскрізні кришки SF…/I мають отвір, який дозволяє встановити один вал і привід у всю конструкцію, що забезпечує єдине управління двома і більше рольставнями.

интермедиатеодин
интермедиатедва
интермедиатетри
интермедиатечетыре
интермедиатепять
интермедиатешесть

Каретки рухливі серії RC

Призначені для установки в бічні кришки SF205, SF250/S, SF250 і SF300 і забезпечують плавне заклад полотна ролетних воріт в направляючі шини.

гсодин
гсдва
гстри
 • Октогональні вали

Октогональні вали виробляються з високоякісної гальванізованої сталі на автоматизованих лініях формування металу тиском.

Вали 40, 60, 70 і 102 мм мають перфораційні отвори для всіх основних типів тягових пружин, призначених для з’єднання ролетного полотна.

шафтсодин
шафтсдва
шафтстри
шафтсчетыре
шафтспять
шафтсшесть
 • Системи управління

«Алютех» пропонує широкий асортимент приводів і аксесуарів для управління ролетами:від класичних ручних приводів власного виробництва до сучасної автоматики відомих торгових марок – багатофункціональних електроприводів з інтелектуальними системами керування.

Рольставні з ручним приводом оптимальні для приміщень з кількома вікнами, з невеликими або середніми отворами.

менеджментсистемодин
менеджментсистемдва
менеджментсистемтри
менеджментсистемчетыре
менеджментсистемпять
менеджментсистемшесть
менеджментсистемсемь
менеджментсистемвосемь

Автоматичне управління забезпечує найбільш зручне і багатофункціональне обслуговування ролет. Простим натисканням кнопки можна управляти всіма ролетами одночасно або кожної окремо. Все це можна робити не встаючи з дивана, ліжка або з-за столу.

Інтелектуальні системи управління – програмовані таймери, датчики світла і тепла, метеодатчики – забезпечать підвищений комфорт.

 • Колірна гамма

Широка колірна гамма профілів і комплектуючих для ролетних систем «Алютех» забезпечує різноманітні варіанти поєднань ролет з фасадом будівлі. Залежно від кольору рольставні можуть зливатися з фасадом або, навпаки, служити яскравим елементом, створюючи оригінальні і індивідуальні рішення.

колірна гамма

 • Якість продукції

Оптимальна товщина алюмінієвої стрічки

Для виробництва профілів роликового прокатки і роллформінгових захисних коробів “АЛЮТЕХ” завжди використовується стрічка строго встановленої товщини. Це гарантує стабільні характеристики міцності кожного типорозміру профілю і короба.

Якісні алюмінієві сплави

Високу якість алюмінієвих сплавів для виробництва екструдованих профілів «АЛЮТЕХ» підтверджено висновком акредитованого випробувального центру державного наукової установи «Інститут порошкової металургії» (атестат № BY/112.02.1.0.0263), де була проведена експертиза сплавів. Для виробництва профілів використовуються тільки первинні сплави.

профілі роликового прокатки

Лакофарбове покриття

Висока якість лакофарбового покриття профілів роликової прокатки і роллформинговых захисних коробів «АЛЮТЕХ» підтверджено протоколами випробувань BASF Coating (Німеччина) і AkzoNobel (Швеція). Якість покриття екструдованих профілів і коробів «АЛЮТЕХ» засвідчено сертифікатом QUALICOAT (Швейцарія).

Профілі роликової прокатки «АЛЮТЕХ» виготовляються з алюмінієвої стрічки з двошаровим поліуретановим покриттям з інтегрованими частками поліаміду (ПУР/ПА). Поліамідні частинки відрізняються більшою твердістю і стійкістю до стирання. Вони спеціально вводяться в поліуретанову підкладку для поліпшення механічних властивостей покриття.

покриття характеризується:

 • високою стійкістю до стирання і подряпин;
 • стійкість до розтягування, розтріскування і відшаровування;
 • стійкістю до УФ-випромінювання і перепадів температур;
 • високою стійкістю до корозії;
 • стійкістю до впливу агресивних середовищ, наприклад, миючих засобів, парів розчинників, лугів та ін,
 • для екструдованих профілів-стабільністю блиску глянцевого покриття.

лакофарбове покриття

Рівномірне пенозаполнение

Пінозаповнення профілів роликової прокатки “АЛЮТЕХ” рівномірне, без пір і порожнин. Це гарантує високу стійкість профілів до навантажень і мінімізує деформацію.

Щільність м’якого пінного наповнювача профілів «АЛЮТЕХ» становить 67 – 70 кг/м3, твердого пінного наповнювача – 318 – 322 кг/м3, що забезпечує найкращі характеристики профілів.

униформпрозападодин
униформпрозападдва
униформпрозападтри

Оптимальні параметри намотування полотна

Геометричні розміри профілів – більше 13 параметрів-контролюються щодня в процесі виробництва. Основні показники-це товщина профілю і висота криючої поверхні профілю. Всі параметри для кожного типорозміру профілю завжди постійні і відповідають заявленим в технічному каталозі значень.

Стабільна геометрія і серповидна конфігурація профілів «АЛЮТЕХ» у складі ролетного полотна забезпечують високі і сталі параметри намотування. Це забезпечує комплексну економію на вартості ролет за рахунок застосування бічних кришок і захисних коробів меншого типорозміру.

Високі антикорозійні властивості

 • Стійкість лакофарбового покриття екструдованих профілів до корозії підтверджена сертифікатом SEASIDE. Це актуально для приморських регіонів, для яких характерна велика кількість солей в повітрі, зокрема іонів хлору і йоду.
 • Високі антикорозійні властивості бічних кришок «АЛЮТЕХ» підтверджені випробуваннями акредитованого при Міністерстві архітектури і будівництва Республіки Білорусь науково-дослідного республіканського унітарного підприємства по будівництву «Інститут Белніїс» (Атестат № BY/112/02/1/0/0290) у відповідності з ГОСТ 9.308-85.

Якісне сполучення всіх конструктивних елементів ролети

Стабільна геометрія ролетних профілів, захисних коробів, октовалов, якісне лиття бічних кришок і пластикових деталей (капсул, шківів, елементів ручних приводів) гарантують якісне сполучення всіх деталей ролети – панелей короби з бічними кришками, валів з капсулами, адаптери для електроприводів іншими комплектуючими. Це забезпечує відсутність зазорів, виступаючих частин, сприяє безперебійній роботі приводу і довгому терміну служби ролети, а також гарантує якісний монтаж ролет «АЛЮТЕХ».

квеилитимейтодин
квеилитимейтдва
квеилитимейттри
 • Широкий асортимент

Група компаній «Алютех» пропонує найширший асортимент профілів і комплектуючих для ролетних систем на ринку країн СНД – більше 6 тисяч позицій. Більше 90% продукції-власне виробництво ГК “Алютех”.

Ролетні профілі

В залежності від вимог до протизламної стійкості, тепло – і шумоізоляції «Алютех» пропонує два типи профілів – роликової прокатки з пінним наповнювачем і екструдовані.

Асортимент профілів роликової прокатки включає 7 типорозмірів – AR/37, AR/40 (ARH/40), AR/41, AR/45, AR/52, AR/55m, AR/55 (ARH/55) в 20 кольорах. Варіанти профілів роликової прокатки: з м’яким і твердим пінозаполнением, перфоровані і неперфоровані. Профілі володіють хорошими тепло – і звукоізоляційними характеристиками.

Асортимент екструдованих профілів – 3 типорозміру – AER42, AER44/S, AER55/S. Профілі пропонуються з фактурою покриття шагрень в 5 кольорах і глянець в 19 кольорах. Ролетні системи, вироблені з екструдованих профілів, відрізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок профілів і наявності поперечного ребра жорсткості.

Широкий вибір профілів дозволяє встановлювати ролети на отворах шириною 5,5 м і площею до 14 м2.

ролетні профілі

Кінцеві профілі

«Алютех» пропонує широку лінійку кінцевих профілів для ролетних систем залежно від типу застосовуваного профілю і варіанти замикання ролети – всього 7 типорозмірів.

 • Універсальні кінцеві профілі (5 типорозмірів).
 • ригельні профілі (2 типорозміри). Призначені для установки ригельного замка RL або ручних ригелів для замикання ролет на ключ або, відповідно, на засувки.
 • Замкові профілі. Дозволяють встановити ригельний замок як зовні, так і всередині приміщення в залежності від виду монтажу і переваг замовника. Також дають можливість встановити ригельний профіль з замком на рівні вище кінцевий ламелі ролетного полотна, що дозволяє зменшити попадання в замок пилу і бруду в процесі експлуатації.

Направляючі шини

Великий вибір напрямних шин «Алютех» – більше 20 типорозмірів – дає можливість підібрати шини для ролет, встановлених на отворах будь-яких розмірів, з урахуванням вимог до протизламної стійкості, можливості економії на широких отворах, особливостей прорізів.

 • Стандартні шини. Це класичні шини, які застосовуються для стандартних ролетних конструкцій з пред’явленням базових вимог до ролет.
 • Посилені шини. Мають велику товщину стінки в порівнянні зі стандартними шинами. Використовуються в ролетних конструкціях для підвищення протівовзломной захисту об’єктів.
 • Здвоєні шини. Використовуються для поєднання двох і більше ролет і для поділу широких отворів, що дозволяє знизити вартість конструкції.
 • Дистанцирующие шини. Застосовуються для дистанціювання ролет від віконно-дверних прорізів. Сприяють підвищенню тепло – і звукоізоляції.
 • Кутові шини. Для зручності установки ролет в отворах з теплоізоляційним шаром. Також шини підходять для дистанціювання від вікон/дверей.

більшість направляючих шин “Алютех” поставляються з завальцьованими ПВХ-вставками і вставками-щітками з торцьованими краями. Такі вставки в процесі експлуатації не випадають з шин. Також використання цих шин сприяє економії часу на збірці ролет. Вставки-щітки забезпечують додаткову шумоізоляцію і захист від попадання пилу.

направляючі шини

Захисні короби і бічні кришки

Група компаній «Алютех» – єдиний виробник на ринку країн СНД, який пропонує широкий асортимент захисних коробів і бічних кришок:

 • 20-і 45-градусні;
 • круглі і напівкруглі;
 • систему вбудованих коробів.

Великий вибір типорозмірів коробів і кришок – від 125 до 405 мм – дозволяє встановлювати ролети на прорізи різних розмірів.

Вбудований короб серії SB-I – це «невидимий» короб, прихований в ніші віконного і дверного отвору. Завдяки установці короба всередині отвору вся ролетна конструкція органічно вписується в екстер’єр будь-якої споруди: історичні міські квартали, офісні будівлі.

Системи управління ролетами

«Алютех» випускає широкий асортимент ручних приводів для управління ролетами.

 • стрічковий інерційний привід (до 15 кг);
 • шнуровий інерційний привід (до 15 кг);
 • шнуровий редукторний привід (до 20 кг);
 • воротковий привід (до 35 кг);
 • кордовий привід (до 80 кг);
 • пружинно-інерційний механізм (від 6 до 80 кг).

Всі ливарні деталі: пластмасові корпуси укладальників, шківи, капсули, направляючі для стрічки, шнура і корду – мають гарний зовнішній вигляд без набряків від лиття.

бічні кришки

«Алютех» також виробляє електроприводи для ролет під маркою AN-Motors. Крім того, «Алютех» пропонує комфортні та сучасні рішення для управління ролетами від відомих торгових марок Somfy, Nice, Nero Electronics – багатофункціональні електроприводи з інтелектуальними системами керування. Це електроприводи з вбудованим радіоуправлінням, з системою розпізнавання перешкод, системою ручного аварійного підйому; великий вибір елементів управління – від простих настінних вимикачів до інтелектуальних систем керування: програмованих таймерів, датчиків світла і тепла, вітру і дощу.

 • Колірні рішення

Сполучуваність кольорів окремих елементів ролети

ГК «Алютех» забезпечила максимальну відповідність всіх кольорів профілів з різними типами покриття поліуретановим, поліефірним, полімерно-порошковим. Це гарантує відсутність разнооттеночности в одному готовому виробі.

Широкий вибір колірних рішень

Широка колірна гамма профілів і комплектуючих для ролетних систем «Алютех» – 20 кольорів для профілів роликової прокатки, 19 кольорів для екструдованих профілів – забезпечує різноманітні варіанти поєднань ролет з фасадом будівлі. Залежно від кольору ролетні системи можуть зливатися з фасадом або навпаки, служити яскравим елементом, створюючи оригінальні і індивідуальні рішення.

сполучуваність кольорів

Колірна гамма обрамлення ролетних систем також представлена в широкій колірній палітрі:

 • Захисні короби 20° і 45° – 14 кольорів;
 • Захисні круглі / напівкруглі короби і бічні кришки; направляючі шини та кінцеві профілі – 19 кольорів з глянцевою поверхнею і 6 кольорів з шагреневою поверхнею.

Можна підібрати різні поєднання кольору полотна і обрамлення ролети. Наприклад, полотно під колір фасаду будівлі, а обрамлення – під колір покрівлі або навпаки.

колірна гамма

 • Енергоефективність

Ролетні системи – ефективний засіб енергозбереження

Щоб в будинку завжди була затишно і комфортно, тепло взимку і прохолодно влітку, необов’язково постійно використовувати дорогі обігрівачі і кондиціонери. Установка ролет на вікна дозволить підтримувати ідеальну температуру в будинку і при цьому заощадити гроші.

Взимку – економія на опаленні приміщення. Між вікном і ролетою утворюється повітряний прошарок, яка виконує функцію термоса і зберігає тепло взимку.

хеатингодин
хеатингдва

Для підтвердження теплоефективності конструкцій ГК «Алютех» провела комплекс досліджень ролет в різних випробувальних центрах, в тому числі в міжнародному інституті віконних технологій ift Rosenheim (Німеччина). Результати випробувань показали, що при установці ролет тепловтрати через вікна знижуються більш ніж на 30%.

Дані результати підтверджують тепловізійні знімки, на яких наочно показана різниця між тепловтратами вікна без ролет та вікна із закритою ролетою.

шутерсопенпозишон
шутерстеплопенпозишон
шутерсклоседпозишон
шутерстеплклоседпозишон

Дослідження ГК «Алютех» повністю підтверджують відповідність ролет вимогам нового ГОСТ Р 52502-2012 по теплопровідності.

влітку-економія на кондиціонуванні приміщення. Ролета блокує до 80% теплової енергії зовні вікна, запобігаючи його нагрівання і розсіювання теплоти всередину приміщення (на відміну від жалюзі, які встановлені зсередини вікна). При цьому температура всередині приміщення знижується на 5°С і більше.

виндоусшутерс
виндоусблиндс
 • Вітрова стійкість

Одним з головних критеріїв при виборі ролетної системи є її працездатність, яка забезпечується в першу чергу за рахунок стійкості до вітрових навантажень.

У різних регіонах сила вітру варіюється від невеликого вітерця до потужного шторму. З цієї причини дуже важливо правильно підібрати ролетні профілі, завдяки яким захисна конструкція встоїть перед стихією і надійно захистить вікна та двері.

Для забезпечення безпеки населення від нанесення травм елементами будівель і конструкцій розроблені нормативні документи, що встановлюють обов’язкові вимоги до об’єктів з безпеки, в тому числі при впливі вітрових навантажень.

Класи стійкості до вітрових навантажень

«АЛЮТЕХ» – єдина на території СНД компанія – виробник ролет, яка володіє обладнанням для проведення випробувань на вітрову стійкість, повітро – і водопроникність плоских конструкцій.

Всі ролети «АЛЮТЕХ» випробувані на стійкість до вітрових навантажень відповідно до ГОСТ Р 52502-2012, СНиП 2.01.07 і EN13659 на випробувальному стенді KS PC (виробництво – Німеччина).

Нормативні документи ГОСТ 52502-2012, СНиП 2.01.07-85 та EN 13659 визначають кількість вітрових районів/зон і величину випробувального тиску для кожного з них.

Вітрова стійкість

Кожна зона включає території з однаковими кліматичними умовами (температура, переважаючі і максимальні вітру тощо). Для кожної із зон встановлюються свої величини випробувального тиску (табл. 1-3).

 • СНиП 2.01.07 «Навантаження і впливи» встановлює класифікацію по восьми вітрових районах з характерними для них величинами вітрового тиску від 170 до 850 Па і швидкістю вітру від 16,8 до 37,7 м/с.
 • ГОСТ Р 52502-2012 «Жалюзі-ролети металеві. Технічні умови» визначає вісім вітрових класів ролет з тиском від 50 до 400 Па.
 • На території країн ЄС діє EN 13659 «Жалюзі. Вимоги до експлуатаційних характеристик, включаючи безпеку», який виділяє шість вітрових класів ролет з тиском від 75 до 600 Па.

зони опору

Таким чином, щоб правильно підібрати ролетну систему, необхідно:

 1. Визначити вітрової район установки ролети (по СНиП) з властивою йому силою вітру;
 2. Підібрати ролетний профіль з урахуванням вітрового району і ширини отвору.

Пам’ятайте, що, підбираючи роллету без урахування фактора вітрових навантажень, ви купуєте потенційно небезпечний виріб.

 • Протизламна стійкість

Існуюча система сертифікації визначає вісім класів стійкості до злому Р1 – Р8. Клас присвоюється ролетної системі відповідно до рівня її захисних властивостей. Щоб його визначити, захисну конструкцію відчувають статичним і ударним навантаженням, а потім намагаються зламати за допомогою різних інструментів.

Ролетні системи «АЛЮТЕХ» представлені широким асортиментом профілів, сертифікованих на клас стійкості до злому від Р1 до Р5 відповідно до ГОСТ Р 52502-2012, ГОСТ Р 52503-2005, СТБ 51.2.03-2000.

сертифікований захист від злому

Ролети з профілів роликової прокатки сертифіковані на клас стійкості до злому Р1. Даний тип конструкцій призначений для приватних будинків, котеджів, торгових об’єктів, які не потребують підвищеного захисту від злому.

Для об’єктів, що потребують підвищеного рівня надійності і захисту, в тому числі банків, аптек, ювелірних магазинів, призначені ролети з екструдованих двостінних профілів.

 • Ролети з екструдованих профілів AER44/S, AER55m/S і AER55/S при спільному застосуванні з посиленими шинами GR60×21/S і GR75×27/S сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 і Р4.
 • Протизламні ролетні системи з профілю AER55/SCR сертифіковані на клас стійкості до злому Р5. При розробці даної системи застосований ряд унікальних технічних рішень, завдяки чому вона відповідає умовам нормативної документації в частині захисту віконних отворів на об’єктах з підвищеними вимогами до безпеки.
профайлесролер
Экструдированныепрофили
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!