У всі часи у людини існувала потреба убезпечити своє життя. З розвитком цивілізації засоби і способи захисту видозмінювалися, удосконалювалися, комбінувалися. У результаті виграє той, у кого кошти як мінімум відповідають вимогам часу, а краще йдуть на крок попереду. Самим слабким, з точки зору міцності, елементами будівель були і залишаються скла.

Протиударні плівки – клас плівок, здатних багаторазово посилити скло, зробити його більш міцним. Протиударні плівки виготовляються з декількох шарів міцних і в той же час тонких полімерів. До складу протиударних плівок входить високоефективний молекулярний клей, який активізується спеціальним водним розчином під тиском.

противоударныепленки

Протиударні плівки спеціально призначені для захисту людей і майна від осколків, що розлітаються стекол при ураганах, землетрусах, терористичних актах і вибухи. Такі плівки роблять здатним скло протистояти цим лих. Навіть якщо скло трісне або розіб’ється, то плівки утримають смертельні осколки і не дадуть їм розлетітися і поранити людину.

Сучасне захисне плівкове покриття випускається товщиною до 380 мікрон і являє собою багатошарову систему, до складу якої входить декілька компонентів, внаслідок чого ці плівки мають, залежно від товщини, зусилля на розрив до 54 кг/див. Саме тому протиударні плівки використовуються як альтернатива гратам і при різних поєднаннях зі склом утворюють вироби, які відповідають класам міцності, прийнятим в Україні: СУ-1, СУ-2, СУ-3, що дозволяє здавати об’єкти під охорону.

  • Клас міцності СУ-1 досягається при установці ударопрочной плівки товщиною 300 мікрон.
  • Клас міцності СУ-2 досягається при установці двох шарів ударопрочной плівки з сумарною товщиною від 400 мікрон.
  • Клас міцності СУ-3 досягається при установці двох шарів ударопрочной плівки з сумарною товщиною від 600 мікрон.

Протиударні плівки представлені в широкому діапазоні кольорів і відтінків. Ці типи плівок забезпечують одночасно виключне відображення сонячної енергії, збереження тепла взимку і підвищену безпеку. Всі типи плівок мають шаром, стійким до подряпин і стійки в експлуатації.

Наші клієнти з протиударним плівкам: ПРИВАТБАНК, ОЩАДБАНК, ДЕЛЬТА Банк, НАЦІОНАЛЬНИЙ Банк, А-Банк.

Замовити протиударну плівку!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!