Конструкція металопластикового вікна:
1 створка
2 створки
3 створки
Балконний блок
 
Висота вікна:
Ширина вікна:
Профіль Trocal:
Склопакет:
Фурнітура:
Підвіконня:
Відливи:
Монтажні роботи:
Москітка:
Козирок:
Ламінація:
Baby-контроль
Мікропровітрювання:
Підйом на поверх:
решение проблемы
 • Не знаєте як купити і зробити заміну металопластикових вікон в будинку?.
 • Не знаєте як розрахувати вікно самостійно і дізнатися вартість конструкцій?.

Онлайн калькулятор металопластикових вікон дозволяє розрахувати ціну і отримати безкоштовну консультацію готового виробу. Вибираючи необхідні для вас параметри, ви зможете розрахувати і оцінити як комплектацію вікна, так і підібрати необхідні характеристики, які зможуть вас задовольнити і в економічному, і в експлуатаційному плані.

Які параметри враховує калькулятор при підрахунку вартості металопластикового вікна ?.
 • Конструкцію вікна.
 • Розмір вікна.
 • Профільну систему.
 • Фурнітуру.
 • Склопакет.
 • Додаткові можливості по установці: (підвіконь, відливів, москіткі, козирка, ламінування, Baby-контролю, мікропровітрювання).
 • Установки / зняття старих вікон.
 • Підйом вікна на поверх.

Конструкція вікна . Прямокутні металопластикові вікна розрахунок за вартістю дешевше, ніж вікна незвичайної форми як у вигляді арки, кола, трикутника. Порівнюючи глухе і відкрите вікно, ціна зменшиться у глухого.

Калькулятор дозволяє розрахувати ціни з однієї, двома, трьома стулками, а також підібрати глухе або розкривається вікно.

Розміри вікна . Якщо вікно більше за своїми розмірами, то і вартість розрахунку вище.

Профільна система . Вибираючи профільну систему для розрахунку ціни, звертаємо увагу на клас і кількість камер. Якісні профілі відносяться до А-класу, з зовнішньої товщиною стінки 2,7 мм. Від їх кількості в профілі залежить наскільки добре працюють теплоізоляційні властивості, чим більше камер, тим краще.

Онлайн калькулятор пропонує вибрати профіль Трокал серії 58, 76 AD, 70ST plus.

Склопакет . Ціни склопакета будуть розраховуватися в залежності від того скільки камер буде вибрано, яка марка скла підібрана, який виробник, і чи потрібні додаткові функції (солнцезащита, безпеку, звукоізоляція).

В калькуляторі можна зробити розрахунок вартості по 1-но камерним, 2-ух камерним, мультифункційним і енергозберігаючим стеклопакетам.

Фурнітура Activpilot . На фурнітурі не потрібно економити. Вона відповідає за міцність і надійність конструкції. Виготовлена ​​з міцного металу, володіє антикорозійними властивостями, безпечна, проста в регулюванні.

Вартості додаткових робіт . Ціни на установку додаткових комплектуючих залежить безпосередньо від виробника і матеріалів.

Установка / зняття . Ціна роботи залежить від того проводитися установка і регулювання чи ні, а також від установки і демонтажу вікна.

Підйом на поверх . Зазвичай доставка здійснюється на об’єкт безкоштовно, але бувають окремі випадки коли в невеликому будинку немає ліфта і необхідно витягнути вікно наверх. В такому випадку на загальну ціну вплине вартість підйому.

Залишилися питання? Задавайте і ми на них відповімо!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!