Москітні сітки отримали широке поширення і сьогодні багато хто купує їх для вікон і дверей своїх квартир і будинків. Популярність москітних сіток цілком виправдана – варто використовувати для боротьби з комарами і мухами шкідливі для здоров’я хімічні склади і аерозолі, якщо досить просто встановити на вікна або двері, москітні сітки.

До того ж, ціни на москитки відрізняються демократичністю і доступні широкому колу споживачів. Враховуючи ціни на засоби боротьби з комахами в літній період, буде справедливо відзначити швидку окупність москітних сіток в квартирах і будинках. Варто, так само, врахувати, що встановивши москітку, Ви захищаєтеся не тільки від настирливих мух і комарів, але і створюєте перешкоду для попадання пилу в приміщення.

москітні сітки

Москітні сітки виконують наступні функції:

  • не пропускають в житлові приміщення збудники алергії – пил, тополиний пух та інші частинки. Тому якщо в будинку аллергетик, тоді питання купівлі та встановлення москітних сіток на вікна та двері, повинен бути особливо актуальним;
  • встановлені вікна і двері, москітні сітки захищають приміщення від проникнення різних комах;
  • скловолоконне полотно дуже добре пропускає повітря, але, в той же час, перешкоджає появі протягів;
  • ризик вильоту птахів або випадання з вікна Ваших домашніх улюбленців зводиться до нуля. Варто відзначити, що деякі моделі даних пристосувань мають функцію Антикошка;
  • москітні сітки знижують ймовірність попадання в приміщення недопалків або іншого сміття, викинутого сусідами зверху – це попереджає виникнення вогнищ загоряння і пожеж.

Москітні сітки на вікна

Москітні сітки на вікна – найбільш поширений варіант, який підходить для будь-яких приміщень, повністю розкриваючи переваги і ефективність.

За способом установки на пластикові вікна, моситки зустрічаються трьох видів:

1. Внутрішнє кріплення – сітка вставляється всередину вікна, і кріпиться за паз в рамі віконного профілю за допомогою металевих зачепів. Такий механізм установки дуже простий і надійний.

2. Зовнішнє кріплення – з зовнішньої частини вікна кріпляться пластикові куточки, в які встановлюється москітна сітка. Такий спосіб кріплення зручний для дерев’яних вікон, вікон з штульповим механізмом або алюмінієвих вікон.

3. Прикрутивши на профіль вікна петлі і магніт (засувку), можна зробити москітну сітку відкривається – такий варіант актуальний для літньої кухні, веранди, балкони або альтанки.

Москітна сітка на двері

Москітні сітки на двері чаші використовуються у будинках або при виході з квартири на балкон. На відміну від віконних, для виготовлення дверних москиток використовується більш укріплений профіль, до якого кріпляться петлі і клямка (або магніт – за вибором клієнта), посередині сітки ставиться перегородка (імпост), яка зміцнює конструкцію, і служить для установки ручки.

Ролетні москітні сітки

Ролетні москітні сітки мають більш широкі функціональні можливості, зручність полягає в тому, що механізм дозволяє повністю відкрити або закрити сітку, а додатковий стопорний механізм забезпечує фіксацію в заданому положенні.

Конструкція ролетної москітної сітки досить проста – у верхній частині рами кріпиться ролетний механізм, на який кріпиться сітка, з боків встановлюються направляючі, а в нижній частині рами закріплюється куточок, фіксуючий сітку при закритті.

ролетні москітні сітки

Москітні сітки плісе

Москітні сітки плісе встановлюються у прорізах вікон і дверей будь-яких форм і розмірів, і відмінно вписуються в будь-який дизайн, не викликаючи дисонансу. Особливість і відмінність плісе в тому, що вона закривається і відкривається, складаючись гармошкою, а зафіксувати сітку можна в будь-якому положенні.

Залиште заявку і ми підберемо для вас потрібну москітну сітку!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!