Зміст:

На сьогоднішній день гостра проблема пов’язана з енергозбереженням та утриманням тепла у вашому домі стають все більш і більш актуальною.

у Зв’язку з високою энергопроницаемостью скла ці показники сягають від 30 до 60 відсотків всіх тепловтрат.

Для вирішення цих проблем і були винайдені енергозберігаючі плівки, які за своїми характеристиками мають всі необхідні якості призначені для підтримки теплоізоляції в період взимку і свіжістю влітку.

Що з себе представляє сучасна енергозберігаюча плівка для вікон

Енергозберігаюча плівка – багатошаровий матеріал, який виготовляється по сучасних нанотехнологій, які передбачають бомбардування атомів металів з поверхні плівки з невеликою эмиссионностью у вакуумі.

енергозберігаюча плівка для вікон

Енергозберігаючі плівки для вікон чудово підходять не тільки для скління вашого будинку, але їх ще можна використовувати абсолютно будь-якій сфері, де є застосування скла.

Основним і, по суті, головним призначенням їх є затримка теплового випромінювання, при цьому дуже важливо те, що тепло не поглинається, а навпаки відображається плівкою в не залежності від того, на який бік падає промінь світла.

Якщо ви хочете убезпечити себе від перегрівання влітку і переохолодження взимку, то варто звернути на це свою увагу.

Яку вигоду дають плівки енергозберігаючі

На відміну від енергозберігаючих стекол, плівки мають цілий ряд позитивних якостей.

З допомогою енергозберігаючих плівок можна скоротити ваші витрати на півтора, а то й два рази, а також зможете надати своєму будинку комфорт і затишок. Завдяки своїй світлопрозорої конструкції плівки енергозберігаючі прекрасно пропускають світло в будинку, вони дуже прозорі і непомітні на склі.

Що стосується зимового періоду, за рахунок енергозберігаючих плівок можна зменшити втрату тепла від сорока до шістдесяти відсотків, за рахунок своїх унікальних властивостей. Це відбувається з-за так званого ефекту бумеранга, тепло наближене близько до вікна відбивається назад в кімнаті і не йде крізь скло.

В літній період часу енергозберігаючі плівки для вікон відображають тепло сонячних променів і дозволяють створювати в кімнаті прохолоду. Також плівка здатна накопичувати і перєїзлучать сонячну енергію.

За рахунок своєї багатошарового плазмово-іонної поверхні енергозберігаючі плівки дозволяють знизити тепловтрати. Поверхня дозволяє повністю пропускати видиме світло і утримувати ультрафіолетове випромінювання. Правильний підхід до встановлення забезпечить хороший мікроклімат в будинку в літній і зимовий період.

Як виконати монтаж енергозберігаючих плівок для вікон

Монтаж проводитися з використанням енергозберігаючих плівки, ножиць, будівельного ножа, побутового фена і спеціального двостороннього скотчу. Кілька дуже важливих аспектів, на які варто звернути свою увагу перед тим як робити монтаж. Перше енергозберігаюча плівка повинна бути оброблена рідкісноземельними сплавами, скотч зазвичай поставляється в комплекті з основною частиною матеріалу.

 • Для початку потрібно підготувати саме вікно. Для цього за допомогою спеціальних засобів вікно потрібно стерильно вимити. Далі ми вікно герметизируем, особливо стики рамі і віконні щілини. Для цього рекомендується використовувати ущільнювач або поролон. На стерильно вимиту поверхню рами вікна наклеюємо спеціальний двосторонній скотч (приклеюємо по периметру).
 • Наступний етап – це розшарування енергозберігаючої плівки. Зазвичай в процесі расслойки, плівка складається в 2 шари і нам потрібно відокремити їх. Для цього ми можемо застосувати будівельний ніж або просто добре дути по краях плівки.
 • Далі нам потрібно зробити розкроювання самого матеріалу. Робити це варто тільки на чистому столі, при цьому ми враховуємо накладення на скотч (кожна сторона плюс два сантиметри).
 • Далі ми робимо роз’єднання, край паперу відокремлюємо від скотчу. Для цього від паперу відокремлюємо спеціальний захисний шар плівки для того щоб була липка поверхня стрічки. Далі ми саму плівку клеїмо на скотч. Ми рекомендуємо під час наклейки притримувати плівку з двох сторін зверху і знизу. Найголовніше, що ми повинні зробити – це наклеїти рівномірно матеріал на раму вікна.
 • Далі ми включаємо фен і робимо термоусадку. Термоусадку ми робимо для того, щоб матеріал повністю розгладився і придбав гарну прозорість.
 • Плівку не рекомендується сильно натягувати адже в цьому немає сенсу, так як вона через деякий час сама візьме потрібний розмір натягу. У разі якщо при поклейці плівка порвалася, її завжди можна замінити. Для цього всього лише потрібно відрізати по потрібному розміру шматочок прозорого скотчу і наклеїти на потрібне місце.

монтаж

Також ми рекомендуємо проводити такі роботи в теплий період часу поки немає морозів. Енергозберігаюча плівка для вікон дуже швидко може втратити всі свої чудові якості, якщо не підійти до питання про встановлення грамотно.

Найважливішим етапом при впровадженні енергозберігаючої плівки – це звичайно ж професійний підхід до її встановлення. Вона може втратити всі свої позитивні якості, якщо не мати правильний підхід до встановлення.

З цього встановлення енергозберігаючої плівки на вікна – це насамперед дуже ретельний процес, який повинні виконувати виключно професіонали.

Якщо вам встановлять їх професіонали, то ви зможете заощадити багато часу і ви не будете хвилюватися за якість виконаних робіт.

Купити енергозберігаючу плівку для вікон в хмельницькому

Замовити послуги в установці і експлуатації енергозберігаючих плівок у Хмельницькому можна у нас на сайті. Для цього зв’яжіться з нашим менеджером по телефону (0382) 72-55-38, (050) 339-08-09 – Оксана.

Замовити енергозберігаючу плівку для вікон!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(14 голосов, в среднем: 3.6 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!