Декоративна плівка – перевтілення Вашої нерухомості.

Щоб відійти від застарілих традицій і змінити зовнішній вигляд Ваших стекол, застосовуйте декоративну плівку.

Нинішні інтер’єри вражають своєю різноманітністю та технологічними новинками. Декоративна плівка служить для створення необхідного стилю приміщення, поділу офісів і квартир, на зони з різним функціональним призначенням, візуально відрізняються один від одного. Це прозорі чи пофарбовані плівки, на яких нанесений малюнок, візерунок або орнамент, а також матові або кольорові.

декоративныепленки

Декоративна плівка, встановлена на звичайне скло, доповнює його наступними якостями:

 • створює особливий (корпоративний) стиль приміщення;
 • робить скло безосколочним;
 • обмежує видимість, не змінюючи рівня освітлення;
 • забезпечує захист від шуму. Ступінь залежить від товщини;
 • плівки не горючі, не токсичні й відповідають найвищим екологічним вимогам;
 • забезпечує більш тривалий опір руйнуванню скла при високій температурі, що ускладнює поширення вогню, забезпечуючи більш тривалу безпеку людей при пожежі;
 • не вимагають спеціального догляду;
 • довговічність і надійність.

Якщо скла у Вашій квартирі вже встановлені, це не перешкода для декоративної плівки, так як вона передбачає можливість нанесення без вилучення скла.

Існують декоративні архітектурні плівки для спеціальних дизайнерських завдань. Вони можуть бути як повністю непрозорими або навпаки абсолютно прозорими, так матовими для досягнення різних імітацій.

Залишається додати, що всі професійні декоративні плівки володіють властивістю майже повного захисту від ультрафіолетового випромінювання в тій частині його спектру, яка відповідальна за вигоряння фарб обшивки меблів, штор, шпалер та інших предметів інтер’єру, картин, фотографій.

За своїм естетичним якостям плівки перевершують старомодні жалюзі, враховуючи, що жалюзі лише розсіюють тепловий потік в приміщенні, не вирішуючи проблеми з підігрівом.

Встановивши на вікнах квартири або котеджу відповідну плівку, Ви забезпечите собі додаткову порцію комфорту, затишку і здоров’я.

Замовити декоративну плівку!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!