В ранньому віці у дитини з’являється і безперервно зростає інтерес до навколишнього середовища, що її оточує, тому ввона досліджує, вивчає, пробує практично все, що бачить, не виключенням стає і вікна. Безумовно, це привід для занепокоєння з боку батьків. У випадку з вікнами досить буде поставити спеціальні захисні ригельні замки для вікон, що входять у категорію «товари для безпеки дітей», забезпечуючи високу захист у процесі користування вікнами дитиною в домі.

BSL (Baby Safe Lock) захисний блокувальний замок для вікон

Блокувальний замок BSL актуальний не тільки в побутових умовах — він може служити надійним захисним пристроєм в комерційних приміщеннях і приміщеннях громадського призначення. Об’єкти ресторанно-готельного сектора, приміщення медичних, освітніх та дитячих закладів, пансіонатів, також стають місцями установки захисних замків Baby Safe Lock. Скрізь, де з різних причин може виникати необхідність додаткової безпеки, замки BSL будуть оптимальним рішенням.

Блокувальний замок BSL підходить для всіх типів металопластикових конструкцій, незалежно від типу фурнітури і профілю, легкий в установці, не вимагає спеціальних навичок. Блокує тільки поворотну функцію стулки і допускає провітрювання приміщення. У комплекті два ключі з червоним держателем, який нагадує про забутого в замку ключ.

Установка блокуючого замку BSL на пластикове вікно, стане гарантованим захистом у вашому домі. При цьому не тільки для дітей — замки-блокатори стають додатковим бар’єром на шляху зловмисників у разі спроби несанкціонованого проникнення в приміщення.

Для замовлення або отримання додаткової інформації звертайтеся за адресою: вул. Тернопільська, 17 (приміщення ДП “Новатор”) “Технології теплозбереження”, тел.: 067-3805383, 72-55-38, 72-55-00

Замовити захисний блокувальний замок для вікон BSL (Baby Safe Lock)!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!