Сайдинг Борышев (Польща) – на ринку будівельних матеріалів з 1997 року.

boryszew

Сайдинг Boryszew притягує погляд своєї нарядністю, легкістю і чіткими лініями. Завжди вписується в будь-який ландшафт. Вдало гармонує з цегляною стіною і фрагментами “дикого каменю”. Вініловий сайдинг не схильний до дії вологи, недоступний цвілі і грибків. На відміну від дерева, матеріал при пожежі не горить, а тільки оплавляється, послаблюючи дію полум’я. При виробництві сайдінга в його складі відсутній свинець і інші важкі метали.

Вініловий фасад борышев має ряд переваг. Він не боїться перепадів температур (може витримувати від -50 до +50С), тому використовується в зонах з різними кліматичними умовами. Вініловий сайдинг не вигорає на сонці, не лущиться, не тріскається. Крім того, він стійкий до фізичного зносу і впливу хімікатів, володіє антикорозійними властивостями.

панелі

Завдяки використанню теплоізолятора як підоснови фасаду, вініловий сайдинг дозволяє утеплити будинок зовні і заощадити на його обігрів. Колір панелей зберігається впродовж всього терміну використання. Дія УФ-променів не впливає на зовнішній вигляд сайдинга, так як при його виробництві використовують спеціальні добавки (у тому числі двоокис титану), що перешкоджають викривлення і вицвітання.

Вінілова облицювання дуже практична. Вона майже не вимагає догляду і термін її служби складає не менше 30 років, хоча виробники гарантують термін використання 50 років. З допомогою поєднання профілів, оздоблювальних елементів і аксесуарів можна створювати різноманітні варіанти оформлення фасадів будівель будь-яких архітектурних стилів.

боришев

Приваблива ціна, широка колірна гамма і гарантія якості виробника робить сайдинг вигідним вибором для обшивки фасадів житлових і промислових будівель.

Замовити сайдинг BORYSZEW

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!