Дерево, один з найкрасивіших природних будівельних матеріалів, але в ході його експлуатації не уникнути старіння і зміни кольору. Відбувається це протягом короткого часу – від одного до трьох років.

Нікого вже не дивує постійна заміна натуральних матеріалів штучними. Ресурси не безмежні, ціни зростають і вимоги до них, і не всі природні матеріали здатні відповідати. Ось і доводиться інженерам шукати заміну для звичних варіантів. Індустрія будматеріалів не є винятком, тут теж йде безперервний пошук нових матеріалів, ні в чому не поступаються, а часто і перевершують натуральні. Ось однією з таких знахідок є БЛОКХАУС.

блок-хаус

Саме Ваш будинок має залучати і вражати своєю красою. Використання блок хауса дозволяє з невеликими затратами надати новий вигляд Вашого житла, зберігши в ньому привабливість і чарівність стародавнього з дерева рубленого будинку в поєднанні з довговічністю і практичністю сучасних будівельних матеріалів. При виконанні такої обробки фасаду навіть старе, непрезентабельна споруда перетворюється на модний, красиво оформлений будинок. Широкий вибір кольорів оздоблення дозволяє успішно виконати роботи з реставрації будь-якої будівлі і вдало вписати його в навколишній ландшафт і обстановку.

Сайдинг обійдеться Вам значно дешевше натуральних колод і при цьому позбавлений недоліків, властивих дереву. Прекрасні експлуатаційні якості і відмінний зовнішній вигляд роблять цей фасадний матеріал все більш популярним серед домовласників.

block-haus

Перерахуємо основні переваги сайдинг під колоду:

 • це один з найбільш доступних фасадних матеріалів для малоповерхового житлового будівництва;
 • сайдинг під колоду не схильний до гниття і не вимагає регулярного фарбування;
 • термін експлуатації матеріалу – близько 50-ти років;
 • пластиковий матеріал не боїться комах-шкідників;
 • матеріал має легкий вага, що дуже важливо при реконструкції старих будівель;
 • сайдинг під колоду монтується як “вентильований фасад”, тобто стіна (обшивка і те, що під нею) як би “дихає”, пропускаючи вологу назовні і зберігаючи усередині приміщення здоровий мікроклімат;
 • весь догляд за сайдингом зводиться до обробки панелей водою і миючим засобом в середньому не частіше одного разу на рік.

Ми пропонуємо нашим замовникам сайдинг під колоду від провідних виробників (Docke Экстружн, Альта-Профіль).

Замовити сайдинг під колоду!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!