Сайдинг “Альта-Профіль” проводиться компанією “Альта-Сайдинг” з 1999 року. Будучи представником класичних моделей, сайдинг “Альта-Профіль” об’єднує в собі відмінну якість виготовлення, так і досить невисоку ціну.

Вся продукція компанії “Альта-Сайдинг” проходить ретельні випробування при різних температурних режимах і може бути використана для обробки будинків у різних кліматичних зонах (при розробці та тестуванні дотримуються всі вимоги світових стандартів).

block-haus alta-profil

Продукція “Альта-Профіль” пройшов повну сертифікацію. На виробництві відпрацьована найсуворіша система контролю (ВТК, вхідний і вихідний контроль). Контроль вхідної сировини та готової продукції здійснюється в спеціально обладнаних лабораторіях цехів і працівниками ВТК.

Компанія “Альта-Профіль” активно використовує інноваційні матеріали для створення нових видів оздоблювальних матеріалів, і пропонує новинку 2013 року – це сайдинг блок хаус або “BLOUCKHOUSE”. Це зовсім нові унікальні панелі, що імітують натуральне оциліндрована колода. Під маркою “Блок хаус” ми пропонуємо два види сайдинга – вініловий і акриловий, в двох варіантах дизайну – однопереломний і двухпереломний.

Акриловий сайдинг “Блок хаус” відрізняється від звичайних панелей з акрилу оригінальної геометрією і унікальним тисненням. Цей красивий і солідний сайдинг має структуру “під колоду” і володіє унікальними експлуатаційними параметрами.

блок-хаус альта профіль

Вініловий сайдинг під колоду, ціна якого відрізняється від вартості аналогічного акрилового матеріалу, виробляється з високоякісного полівінілхлориду допомогою екструзії. Будова панелі включає два шари: внутрішній відрізняється ударостійкість, зовнішній – високим ступенем опору вигорання барвника.

Сайдинг “Блок хаус” має ряд переваг:

 • верхній шар сайдинга забарвлюється суперконцентрату методом “Cool Colour” (поглинання тепла), що забезпечує його більш високу довговічність;
 • зберігає незмінним зовнішній вигляд в умовах експлуатації в діапазоні від -50С до +60С;
 • зберігає міцнісні властивості після 60 циклів випробувань на морозостійкість;
 • не тріскається і не руйнується при ударах, будучи охолодженим при -20С до -60С;
 • підвищена стійкість до мікробіологічної корозії (грибок, цвіль);
 • зменшені токсичність і димоутворення панелей за рахунок введення в рецептуру спеціальних реагентів;
 • підвищена стійкість поверхні сайдинга до впливу атмосферних опадів завдяки використанню матуючого агента і антистатичний;
 • новий дизайн приваблює своєю оригінальністю і незвичністю форми;
 • має абсолютно нове тиснення, яке за своєю структурою наближено до структури дерева;
 • однопереломные панелі “блокхаус” мають зворотний замок, відмінний від звичайного сайдинга, що дозволяє витримувати значні навантаження і запобігти виникненню хвильового ефекту;
 • сайдинг “блокхаус” має особливу геометрію, яка істотно відрізняється від геометрії звичайного вінілового сайдинга. Витончені циліндричні панелі довжиною 310 см і шириною 21 см (однопереломные) і 32 см (двухпереломные) зручні при монтажі і транспортуванні;
 • упакований в гофрокороб і поліетиленовий рукав з логотипом.
Замовити блок-хаус альта-профіль!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!