Автомобільні тонувальні плівки призначені для захисту автомобіля від перегріву на сонці влітку, а також для збереження тепла в розігрітому автомобілі взимку, це захист внутрішнього оздоблення салону від ультрафіолетового випромінювання (вигоряння оббивки, шкідливий вплив на пасажирів). При захисті вікон автомобіля тонувальними плівками інтенсивність вигоряння зменшується на 85%. Автомобільна плівка ефективно справляється з цими проблемами.

Встановивши автомобільну плівку на вікна Вашого автомобіля, Ви в кілька разів підвищите свою безпеку за кермом, адже при аварії віконна автомобільна плівка утримує на своєму місці пошкоджене скло і захистить Вас від гострих осколків. Крім того, ці плівки закриють Вас від сторонніх очей, що також підвищує Вашу безпеку при водінні автомобіля. Також тонування автомобіля – це захист автомобіля на стоянці або під час паркування. Зловмисникам, які звикли відкривати автомобіль, розбиваючи кватирку, буде нелегко впоратися зі склом, покритим міцною захисною плівкою – Ваш автомобіль і аксесуари будуть надійно захищені.

автомобильныепленки

Автомобільними плівками тонують бічні і задні скла авто, а також наносять противосолнечную смугу на лобовому склі. Плівки характеризуються рівномірністю, оптичною прозорістю, мають керамічний шар теплоізоляції і покриття проти подряпин. Склад клею забезпечує зчеплення плівки зі склом на молекулярному рівні.

Існує кілька основних видів автомобільних плівок:

  • пофарбовані плівки;
  • металізовані пофарбовані плівки;
  • металізовані плівки;
  • спатерные автомобільні плівки вищого класу;
  • спатерные металізовані автомобільні плівки.

При виборі автомобільної плівки слід звернути особливу увагу, що, згідно ГОСТу 5727, пропускання видимих променів світла тонованими автомобільними склом повинно бути менше 75% для лобових і 70% для бічних передніх стекол (водія та пасажира). Служби ДАІ можуть перевірити ступінь затемнення скла автомобіля за допомогою портативних приладів-люксометров і у разі її невідповідності ГОСТу заборонити експлуатацію транспортного засобу. Слід пам’ятати, що європейські країни автомобілі з затонованими плівками склом не пропускають. А використання дзеркальних тонуючих плівок для затемнення стекол автомобілів тим же ГОСТом взагалі заборонено.

Завдяки широкому асортименту колірної гами і глибини тонування, плівка може доповнити зовнішній вигляд автомобіля, надавши йому яскравості, солідності та стилю.

Замовити автомобільну плівку!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Сподобався матеріал? Будь ласка, оцініть його і поділіться в соціальних мережах!